Aleksandra Domańska pokazała nagie zdjęcia z plaży! Obok niej pozują też inne kobiety. To część jej kampanii, w której wspiera ideę ciałopozytywności. Akcja skierowana jest do kobiet, które padają ofiarami kultu nierealnych standardów piękna.

Aleksandra Domańska już od jakiegoś czasu apeluje do kobiet, aby dobrze czuły się we własnych ciałach. Aktorka chętnie daje przykład i odważnie eksponuje niedoskonałości swojego ciała. Tym razem poszła o krok dalej i wraz z koleżankami nago pozowała do zdjęć promujących ideę samoakceptacji.

Aleksandra Domańska pokazała nagie zdjęcia

Aleksandra Domańska opublikowała zdjęcia, na których wspólnie z koleżankami prezentuje swoje ciało. Wszystkie panie mają na sobie tylko dolną część bielizny. Pozują uśmiechnięte i szczęśliwe – taka jest idea całej akcji, kobiety mają dobrze czuć się we własnym ciele, niezależnie od tego, jak ono wygląda.

Aktorka dodała trzy zdjęcia, które mają wyglądać jak okładki magazynów. Nie są to jednak fotografie typowe dla standardów profesjonalnych sesji zdjęciowych. Każda z pań ma inną sylwetkę, a ich ciała nie są w żaden sposób retuszowane. Obok Aleksandry Domańskiej pojawiły się inne aktorki, Marta Malikowska znana z serialu Ślepnąc od świateł oraz Magdalena Żak, która pojawiła się w Ojcu Mateuszu, Na dobre i na złe czy Za marzenia.

Internauci o akcji Aleksandry Domańskiej

Zdjęcia są częścią kampanii Ciało boginii za nic się nie wini, którą stworzyła Aleksandra Domańska. To jej reakcja na kult idealnego ciała, który promuje się w mediach społecznościowych. Akcja od początku cieszy się dużym uznaniem wśród kobiet, które i tym razem doceniły zaangażowanie aktorki.

– Jak miło w końcu zobaczyć normalne ciało, niepoprawione przez grafika czy chirurga. Jesteście piękne — możemy przeczytać na jej Instagramie.

Pisały zachwycone internautki. To pewne, że Aleksandra Domańska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, a fakt, że udaje jej się zachęcać do współpracy znane kobiety, pozwala podejrzewać, że to dopiero początek kampanii, która ma szansę wywołać dyskusję na ogromną skalę. Już teraz na Instagramie akcję doceniają i komentują między innymi Zofia Zborowska, Agnieszka Sienkiewicz czy Ada Fijał.

ZOBACZ ZDJĘCIA ALEKSANDRY DOMAŃSKIEJ:

aleksandra domańska
instagram.com/aleksandra.domanska

Aleksandra Domańska kontynuuje swoją akcję Ciało bogini za nic się nie wini.

Aleksandra Domańska
instagram.com/aleksandra.domanska

Aktorka angażuje do projektu coraz więcej kobiet.

Aleksandra Domańska
instagram.com/aleksandra.domanska

Internautki są zachwycone i dziękują aktorce za jej kampanię.

  1. Marta Manowska zdradziła, kto wystąpi w „The Voice Senior”! Fani „Sanatorium miłości” będą zachwyceni
  2. Tomasz Dedek przyznał się do mrocznej przeszłości. Aktor miał donosić na kolegów do SB
  3. Gwiazda „Koła Fortuny” topless! Pokazała odważne zdjęcie
  4. Dorota Wellman – MĄŻ, WIEK, WZROST, WAGA, DZIECI
  5. Ojciec Marzeny Rogalskiej zmarł w 2016 roku po ciężkiej chorobie. Dziennikarka była z nim bardzo związana

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl