Aleksandra Dulkiewicz od marca 2019 roku pełni funkcję prezydenta Gdańska. Kobieta została wybrana w przedterminowych wyborach przeprowadzonych w wyniku tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. Teraz ujawniono fakty z jej przeszłości, które dla wielu będą zaskakujące!

Aleksandra Dulkiewicz jest pierwszą kobietą prezydentem w historii Gdańska. Popierana przez PO, PSL, Nowoczesną i Wiosnę, zmiotła całą konkurencję w wyborach na prezydenta miasta. Mało kto jednak wie, czym zajmowała się w przeszłości. Na jaw wyszły dość niespodziewane informacje!

Aleksandra Dulkiewicz kiedyś

Pochodzenie i przeszłość polityków to temat, który wyborcy uwielbiają zgłębiać. Nie inaczej jest w przypadku Dulkiewicz, która kilka miesięcy temu stała się pierwszą w historii kobietą rządząca Gdańskiem. Zwyciężyła miażdżącą, bo wynoszącą aż 82,22% głosów przewagą jeszcze w pierwszej turze. Od tego czasu coraz częściej pojawiają się nowe informacje o pani prezydent, niektóre naprawdę niespodziewane. Co okazało się tym razem?

Aleksandra Dulkiewicz w przeszłości

Choć Aleksandra Dulkiewicz pracuje jako urzędniczka od wielu lat, nie zawsze tak było. Prezydent zdobywała wykształcenie prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim, studiowała również na Wydziale Nauk Prawnych Paris Lodron University w Salzburgu. Okazało się, że podczas studiów nie bała się imać mniej prestiżowych zajęć. Według tygodnika Newsweek, gdy była studentką, wyjechała dorabiać w Blackpool, gdzie była pokojówką i barmanką!

Informację o przeszłości Dulkiewicz zdradziła jej koleżanka. Wyznała również, że prezydent była wyjątkowo zaradna i szybko awansowała!

– Już po tygodniu menadżer baru zaproponował jej, żeby została jego zastępczynią – czytamy.

Prezydent od zawsze wykazywała się przedsiębiorczością. Nic więc dziwnego, że tak szybko awansowała! W kampanię wyborczą Hanny Gronkiewicz-Waltz zaangażowała się, gdy miała jedynie 26 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aleksandra dulkiewicz
facebook.com/A.Dulkiewicz

Aleksandra Dulkiewicz od marca 2019 roku pełni funkcję prezydent Gdańska. 

aleksandra dulkiewicz
facebook.com/A.Dulkiewicz

Aleksandra Dulkiewicz robi wszystko, by poprawić jakość życia wszystkich mieszkańców Gdańska. 

aleksandra dulkiewicz
facebook.com/A.Dulkiewicz

Prezydent Gdańska każdego dnia mierzy się z trudnymi zadaniami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Agnieszka Woźniak-Starak w złej kondycji. „Fakt” ustalił, jak czuje się rodzina po zaginięciu Piotra
  3. Czarny lakier do paznokci, fikuśne okulary, luźna kurtka. Agata Duda na zdjęciach sprzed lat wygląda zupełnie inaczej
  4. Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z mężem. Jednak uwaga fanów skupiła się na czymś innym
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

źródło: newsweek.pl 

Poprzedni artykułUkryta kamera zarejestrowała, co 14-latek zrobił leżącemu kotu. Właściciel nie mógł uwierzyć
Następny artykułCórka Pauliny Młynarskiej pokazała odważne zdjęcie. 27-latka rozebrała się z ważnego powodu
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.