Aleksandra Grysz zyskała popularność dzięki prowadzeniu „Czerwonego dywanu” w ramach programu „Pytanie na śniadanie”. Telewidzowie na pewno kojarzą sympatyczną dziennikarkę z długimi, bardzo jasnymi blond włosami. Będą musieli się odzwyczaić.

Ola przeszła bowiem metamorfozę, której efektami podzieliła się w mediach społecznościowych. Sądząc po komentarzach, jakie wystosowali jej obserwujący, nowa fryzura zrobiła furorę. Jak teraz wygląda prezenterka?

„Pytanie na śniadanie”: Aleksandra Grysz przeszła metamorfozę

Zmiana Oli nie jest może drastyczna, ale na pewno ewidentna i widocznie odświeża jej wygląd. Prezenterka nie zdecydowała się co prawda na przesadną zmianę fryzury, bo wciąż ma loki średniej długości, ale znacznie odmieniła kolor swoich włosów. Z jasnego blondu niewiele zostało.

Teraz dziennikarka znana z „Pytania na śniadanie” postawiła na dużo ciemniejszy blond, który momentami wchodzi nawet w brąz. Włosy płynnie przechodzą w różne kolory, co daje świetny efekt. Widać, że autor metamorfozy spisał się, a sama Aleksandra Grysz jest z niej bardzo zadowolona, co można poznać po jej szerokim uśmiechu.

Zresztą, nie tylko ona. Efektami przemiany zachwycają się także jej obserwujący, którzy w komentarzach pod postem nie mogli się nachwalić prezenterki.

– Cudownie — kwituje krótko jedna z fanek.

– Olka, wyglądasz super — dodaje kolejna internautka.

„Pytanie na śniadanie”: To nie jedyna przemiana Aleksandry Grysz

Zmiana fryzury to niejedyna metamorfoza, która zaszła w życiu Aleksandry Grysz. Ta całkiem niedawno pochwaliła się faktem, że ważniejsza z przemian zaszła w jej głowie. Tuż po powrocie z festiwalu Open’er w Gdyni wyjawiła, że wreszcie mogła cieszyć się takim wyjazdem z pełni, bo poradziła sobie ze zmartwieniami z przeszłości.

Przy okazji zdradziła, że kiedyś potrafiła niepotrzebnie dokładać sobie problemów. Dochodziło nawet do takich momentów, że przytłoczona nimi Ola nie potrafiła wstać z łóżka. Udało jej się jednak przestawić myślenie, dzięki czemu dziś już tylko cieszy się życiem.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oczami kolegów z programu „Pytanie na śniadanie”. Opowiedzieli o ich relacji
  2. Co się dzieje z Ewą Wencel? Aktorka zniknęła z telewizji. Wiemy, jak teraz wygląda jej życie
  3. Czym na co dzień zajmuje się Agata Wdowiak? Można się zdziwić, 24-latka ma nietypowe zainteresowania

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl