Aleksandra Kwaśniewska odebrała pewną przesyłkę, po której otwarciu zebrała się na chwilę szczerości. Kiedy uświadomiła sobie, co znajduje się w środku przeżyła prawdziwy szok. Zazwyczaj uśmiechnięta i znana z poczucia humoru córka byłego prezydenta Polski postanowiła wypowiedzieć się na ten temat.

Aleksandra Kwaśniewska odebrała nietypową paczkę, której bez wątpienia się nie spodziewała. Po chwili postanowiła zebrać się na odwagę i podzielić się z internautami wpisem, w którym zawarła swoje odczucia. Komentujący nie zawiedli.

Aleksandra Kwaśniewska przesyłka

Córka pary prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewska odebrała pewną przesyłkę, która wywołała u niej chwilę refleksji. Popularna polska dziennikarka słynie z niesłychanego dystansu do samej siebie oraz poczucia humoru. Po otwarciu omawianej przesyłki postanowiła podzielić się z fanami swoimi odczuciami. Nic dziwnego zatem, że i do tej sprawy podeszła z uśmiechem na twarzy.

Aleksandra od jakiegoś czasu reklamuje firmę kosmetyczną Tołpa. Przedstawiciele marki postanowili obdarować ją zestawem kosmetyków. Jednak nie były one takie, których by się spodziewała.

Niemal 40-letnia Kwaśniewska otrzymała od firmy zestaw kosmetyków na zmarszczki. Wobec tego postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wpisem w mediach społecznościowych, który wywołał falę humoru. Aleksandra po raz kolejny udowodniła, że potrafi podchodzić do takich spraw z wielkim dystansem:

– Gdy zerknąwszy na pesel otrząsnęłam się z szoku, że dostałam kosmetyki na zmarszczki, a nie na trądzik młodzieńczy, przeczytałam, że zawierają adaptogen niwelujący skutki stresu i pomyślałam, że to dla mnie. Ja mam stresy – napisała żartobliwie Ola.

  1. Szef KPRM zabrał głos w sprawie kolejnych obostrzeń. Wszystko jasne, Polki i Polacy już tylko czekają
  2. Zakaz obejmuje nawet 80 procent kobiet. Lekarze nie pozostawiają wątpliwości, można bardzo zaszkodzić
  3. Ministerstwo Zdrowia podało prawdopodobny termin rozpoczęcia szczepień. Obywatelki i obywatele Polski mogą być zaskoczeni

Kim jest Aleksandra Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska jest polską dziennikarką, prezenterką telewizyjną, oraz celebrytką. Urodzona 16 lutego 1981 roku córka Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej studiowała psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jej ogromną pasją jest taniec, o czym może świadczyć ukończony kurs instruktorski na trenerkę salsy.

Przez jakiś czas uczyła tego stylu w szkołach tanecznych Libre Groove i Salsa Libre. Jej pasja do tańca została dostrzeżona przez organizatorów programu Taniec z gwiazdami, w którym brała udział podczas trzeciej edycji. Dodatkowo miała przyjemność wystąpić także w dwóch specjalnych odcinkach programu.

Po raz pierwszy miało to miejsce w 2006 roku podczas Finału finałów Tańca z gwiazdami, a następnie rok później w odcinku Najpiękniejsze tańce. Po zakończeniu występów w programie rozpoczęła współpracę ze stacją telewizyjną TVN. Została prowadzącą kulis Tańca z gwiazdami oraz reporterką programu śniadaniowego Dzień dobry TVN.

Fani dodali do opublikowanego przez Aleksandrę zdjęcia kilka zabawnych komentarzy, w których przyznali, że popłakali się ze śmiechu i docenili humor córki pary prezydenckiej – Popłakałam się że śmiechu; Pani Olu, uwielbiam Pani poczucie humoru; Cóż za genialna recenzja! – pisali internauci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksandra Kwaśniewska
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska otrzymała zestaw kosmetyków na zmarszczki od firmy kosmetycznej, którą reklamuje. Dziennikarka podeszła do tematu z wielkim dystansem.

Aleksandra Kwaśniewska
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra słynie z wielkiego poczucia humoru, czego wpis pod zdjęciem z kosmetykami jest najlepszym dowodem.

aleksandra kwaśniewska
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Córka pary prezydenckiej wywołała wiele uśmiechów na twarzy swoich fanów, o czym świadczą zamieszczone pod zdjęciem komentarze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszystko co osiągnął, jest zasługą kobiet. Niepełnosprawny Fabian w mocnych słowach o wyroku TK
  2. Podjęto decyzję, ogromna zmiana dla Polaków od 16 grudnia. Wielbiciele lotów przecierają oczy ze zdumienia
  3. Jak będzie wyglądała kwarantanna narodowa? Polki i Polacy będą zdruzgotani prawdopodobnym scenariuszem
  4. Jakie wykształcenie ma Magda Narożna? Mało kto ma pojęcie, kim jest z zawodu, w życiu byśmy nie zgadły
  5. Zakaz handlu zostanie zniesiony? Polki i Polacy mają powód do radości, podjęto już ważny krok
  6. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
  7. Pij 3 razy dziennie, a niesamowicie wzmocnisz odporność. Syrop z czarnego bzu wypijesz ze smakiem, w mig rozprawi się z infekcją

Źródło: se.pl, pomponik.pl

Poprzedni artykułAktor ”Barw szczęścia” pobity, trafił do szpitala. ”Grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami”
Następny artykułNieoficjalnie: premier jeszcze dziś ma ogłosić decyzję w sprawie lockdownu. Polki i Polacy wstrzymali oddechy, decyzja wpłynie na życie wszystkich rodzin i nie tylko
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl