Aleksandra Kwaśniewska obchodzi dziś wyjątkowe święto. Córka polskiej pary prezydenckiej przeżywać będzie swoje 40 urodziny. Z całej Polski fani ślą jubileuszowe życzenia. 

Aleksandra Kwaśniewska, jak na córkę najbardziej popularnej w sondażach pary prezydenckiej przystało, jest całą sobą obecna w mediach społecznościowych. Jej Instagram śledzą tysiące fanów, których prezydencka córka przyciąga swoim poczuciem humoru i opowieściami o życiu pod jednym dachem z muzykiem Kubą Badachem. 

Mimo tego, że swoim życiem prywatnym dzieli się bardzo skąpo, a chętniej po prostu pokazuje jego znikome fragmenty, fanom udało się wyłapać niezwykłą rocznicę, którą dziś przeżywa.

Aleksandra Kwaśniewska świętuje ważną rocznicę. Fani ślą życzenia

– Wolałabym, żebym to ja decydowała o tym, w jaki sposób, kiedy i komu przekazuję informację ze swojego życia prywatnego i żeby to w żaden sposób nie było ode mnie wymuszane – mówiła swego czasu Aleksandra Kwaśniewska. Dzięki temu bardzo niewiele widać o niej informacji w plotkarskiej prasie. 

Tego faktu nie dało się jednak tak łatwo ukryć – 16 lutego Kwaśniewska obchodzi urodziny, jak się okazało, w tym roku szczególne. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Swoją pierwszą i jedyną córkę państwo Kwaśniewscy powitali na świecie 16 lutego 1981 roku. To oznacza, że ich córka kończy dziś 40 lat!

Jej fani już chętnie świętują, życząc wszystkiego najlepszego. Jak na razie jednak sama jubilatka postanowiła nie zamieszczać informacji o miłej rocznicy. 

Być może wkrótce pojawi się za to zdjęcie wspominkowe – być może Kuba Badach przygotował swojej ukochanej prawdziwie przepyszną kolację? Wszystkie informacje może ujawnić jedynie prezydencka córka. 

Kwaśniewska świętuje, a jej rodzice chorują. Trudny czas dla rodziny

Niestety, tegorocznych okrągłych urodzin Aleksandra nie spędzi z rodzicami, którzy, jak niedawno się okazało, chorują na koronawirusa. 

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy przebywają w tej chwili w Szwajcarii, gdzie dochodzą do siebie w towarzystwie owdowiałej w ubiegłym roku siostry byłego prezydenta. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pomponik.pl][lelum.pl]