Aleksandra Kwaśniewska w samym bikini prezentuje się rewelacyjnie! Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego opublikowała na Instagramie zdjęcie w samym stroju kąpielowym. Internauci są pod wielkim wrażeniem i nie szczędzą komplementów w jej stronę. Gwiazda mia figurę nastolatki! Zobaczcie zresztą sami.

Od debiutu Aleksandry Kwaśniewskiej w polskim show-biznesie minęło już ponad 12 lat, jednak ta wciąż budzi wielkie zainteresowanie wśród internautów. Aleksandra Kwaśniewska usunęła się nieco w cień show-biznesu, jednak wciąż jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie. Ostatnio opublikowała zdjęcie w bikini. Musimy przyznać, że córka byłego prezydenta ma się czym pochwalić. Jej ciało wygląda niesamowicie! 

Aleksandra Kwaśniewska w bikini

Aleksandra Kwaśniewska zadebiutowała w polskich mediach, jako córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, jednak wówczas była chroniona na tyle, że nie była obiektem zainteresowań prasy kolorowej. Wszystko się zmieniło, gdy w 2006 roku zdecydowała się przyjąć propozycję udziału w Tańcu z Gwiazdami. Od tamtej pory, stała się oficjalną gwiazdą! Medialny blichtr zmęczył jednak Aleksandrę Kwaśniewską, toteż zdecydowała się usunąć w cień show-biznesu. 

Mimo że nie pojawia się na imprezach branżowych z taką częstotliwością, jak kiedyś to nadal chętnie komunikuje się ze światem za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda regularnie relacjonuje swoje podróże, czy kulisy swojej pracy. Tym razem zamieściła zdjęcie z urlopu, na którym pozuje w samym stroju kąpielowym. Aleksandra Kwaśniewska w bikini wygląda genialnie, a jej ciało to istne dzieło sztuki! Podobne poglądy na jej wygląd mają jej fani, którzy ochoczo komplementowali ją w komentarzach. 

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

– Uwielbiam te Twoje opisy!
– Wyglądasz obłędnie!
– Piękna!
– Ale śliczny widok! – piszą pod zdjęciem fani. 

Jak schudła Aleksandra Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska może pochwalić się świetną figurą, a to wszystko zasługa pewnej diety. Gwiazda stara się ograniczać ilość tak uwielbianych przez nią słodyczy na rzecz zdrowszego jedzenia. Z jej mediów społecznościowych wiemy, że uwielbia szpinak, a rowerowe wycieczki i sporty zimowe nie są jej straszne. Dlaczego jednak miewała problemy z utrzymaniem wagi?

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

– Mam okresy wzmożonego wysiłku, a potem takie, że ciężko mi się zwlec z łóżka. Często dochodzą do tego problemy zdrowotne, jakieś kolana wysiądą i są jakieś ograniczenia – mówiła dla JastrzabPost.

Efekty starań Aleksandry Kwaśniewskiej widać gołym okiem. Takiej sylwetki może pozazdrościć jej niejedna koleżanka z show-biznesu!

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com@aleksandraleksandrowna

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Legendarna wokalistka była molestowana przez kuzynkę. Prawdę ujawniono po latach.
  3. On jeden nie odwzajemniał uczuć Agnieszki Osieckiej. Poetka zrobiłaby dla niego wszystko
  4. Joanna Senyszyn w młodości była blisko związana z rodziną. Pomagała chorej mamie we wszystkich obowiązkach
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
  7. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI