Plotki o Aleksandrze Kwaśniewskiej okazały się prawdą, jej ojciec wszystko potwierdził. Okazuje się, że życie byłej pary prezydenckiej wygląda teraz zupełnie inaczej. Oni i ich jedyna córka nie widzieli się od dawna i wszystko wskazuje na to, że jak na razie będzie musiało tak pozostać.

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy od kilku tygodni nie przebywają w Polsce. Para prezydencka jeszcze przed Bożym Narodzeniem wyjechała do Szwajcarii, ponieważ zmarł mąż siostry byłego prezydenta. Aleksandra Kwaśniewska pozostała w Polsce i z pewnością bardzo brakuje jej kontaktu z rodzicami.

Aleksandra Kwaśniewska daleko od rodziców

Para prezydencka musiała spędzić święta z dala od swojej ukochanej córki i jej męża, którzy zostali w kraju. Aleksander Kwaśniewski tłumaczył to także kwestiami bezpieczeństwa sanitarnego. W czasach epidemicznych lepiej jest ograniczać kontakty do minimum.

Na szczęście nowoczesne technologie znacznie ułatwiają nam rozłąkę. W końcu można się zobaczyć na kamerce lub porozmawiać przez komunikator głosowy. Jednak w stu procentach nie zastąpi to nam kontaktu fizycznego.

Jesteśmy w Szwajcarii, gdzie prowadzimy ograniczone restrykcjami życie. Jak na te czasy, to żyjemy dość normalnie. Co prawda restauracje są zamknięte, ale czynne są stoki narciarskie. Możemy chodzić i jeździć na nartach — powiedział dla Interii Aleksander Kwaśniewski.

Kiedy portal zapytał go o córkę, ten wyraźnie posmutniał. Nic dziwnego, w końcu od dawna się z nią nie widział twarzą w twarz. Sytuacja rodzinna się nie zmieniła i para prezydencka nadal przebywa w Szwajcarii

Nie widzieliśmy się na święta. Cóż można zrobić? Trzymamy się tych reżimów sanitarnych i unikamy kontaktów. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć, by to się w końcu zmieniło — dodawał.

Aleksandra Kwaśniewska i jej zdjęcie z tatą

Aleksandra Kwaśniewska bardzo rzadko pokazuje się w towarzystwie swojego taty, ponieważ najwidoczniej dba o prywatność swojej rodziny. Na jej Instagramie prawie w ogóle nie pojawiają się rodzinne fotografie — najczęściej są to zdjęcia jej psów lub selfie.

Jednak jakiś czas temu Ola postanowiła zrobić wyjątek dla swoich obserwatorów. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z tatą. Oczywiście prezydencka córka zrobiła to w swoim stylu i wyszło bardzo zabawnie.

Jej tata był wtedy gościem programu Kropka nad i Moniki Olejnik i wygląda na to, że razem z córką testowali mikrofon oraz kamerę. Miejmy nadzieję, że już niedługo będą mogli zobaczyć się na żywo!

Zobacz zdjęcia:

Aleksandra Kwaśniewska
fot.TRICOLORS/East News

Aleksandra Kwaśniewska nie widziała się ze swoim tatą od bardzo dawna.

aleksandra kwaśniewska
fot. instagram.com/aleksandraleksan

Miejmy nadzieję, że już niedługo się to zmieni.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pomponik

 

Poprzedni artykułNie żyje 14-letnia dziewczynka, ciało odnaleziono na pogorzelisku
Następny artykułDo sieci trafiło zdjęcie pobitego 2-latka. Interweniowała obca kobieta, postawiła na nogi policję i pogotowie
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl