Lelum.pl

fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pracowali nad wspólnym projektem. Właśnie pokazali efekty

20 Lutego 2021

Autor tekstu:

Natalia Andrejuk

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach niedawno przekazali wspaniałą wiadomość. Okazuje się, że córka byłego prezydenta i jej ukochany w końcu mogą pochwalić się efektami projektu, nad którym wspólnie pracowali. O wszystkim Ola napisała na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach niedawno przekazali wspaniałą wiadomość. Okazuje się, że córka byłego prezydenta i jej ukochany w końcu mogą pochwalić się efektami projektu, nad którym wspólnie pracowali. O wszystkim Ola napisała na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska nie kryła emocji, które są wyraźnie wyczuwalne w jednym z jej ostatnich wpisów na Instagramie. Córka pary prezydenckiej i jej mąż pracowali nad klipem do nowej animowanej bajki Disneya Co w duszy gra, a nagranie jest już dostępne w sieci.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach: projekt dla Disneya

W sieci pojawiła się piosenka do jednej z najnowszych bajek Disneya Co w duszy gra. Okazuje się, że słowa ułożyła Aleksandra Kwaśniewska, a muzyką i śpiewem zajął się jej mąż Kuba Badach.

Przypomnijmy, że wybranek Oli od najmłodszych lat zajmuje się muzyką. Uczęszczał do szkoły muzycznej, gdzie jego ciotka i stryj byli nauczycielami. A więc muzykę ma we krwi!

Kiedy klip pojawił się na platformie YouTube na kanale DisneyPolskaVEVO, Aleksandra Kwaśniewska postanowiła pochwalić się efektami wspólnej pracy z mężem. Na jej Instagramie pojawił się zrzut ekranu z wideo. Nie od dzisiaj wiadomo, że Ola często korzysta z mediów społecznościowych, na których komentuje m.in. bieżące sytuacje w kraju lub dodaje zdjęcia ze swoich podróży.

Kochani! Wreszcie, wreszcie, WRESZCIE możemy podzielić się z Wami powyższym dziełem, stworzonym wspólnie z małżonkiem dla @disney_polska, a konkretnie do fenomenalnego filmu „Co w duszy gra” – napisała córka pary prezydenckiej w mediach społecznościowych.

Dodała, że film animowany miał mieć premierę zeszłej jesieni, ale pandemia pokrzyżowała im plany w tym zakresie. Jednak cierpliwość się opłaciła i już dzisiaj wszyscy mogą się cieszyć piosenką.

Piosenka i klip zwiastujący premierę filmu od dzisiaj [tj. 19.02.2021 r. – przyp. red.] na jutjubie! Czy Wam się spodoba, ciut drżymy w obawie, lecz cieszymy się jak dzieci i puszymy jak pawie – (pisownia org.) podsumowała Ola krótką rymowanką.

Internauci zachwyceni

Wygląda na to, że cierpliwość i ciężka praca się opłaciła, ponieważ internauci bardzo pozytywnie odebrali utwór Kwaśniewskiej i Badacha. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, które zachwalały zarówno słowa, jak i samo wykonanie.

Komentujący zwracali szczególną uwagę na tekst piosenki, który, według nich, jest wzruszający i piękny, odkrywa pewną prawdę o świecie. Nie przeszli obojętnie również obok głosu Badacha, których wielu z pewnością doprowadził do łez.

O matko jedyna! Jakie to piękne! Wzruszyłam się…

Piękny tekst, piszesz wspaniale a piosenka cudo.

Pani Olu, zakochałam się w tej piosence. Mam wrażenie, jakby spisała Pani moje myśli, a Pan Kuba je wyśpiewał. Dziękuję.

A jak wy oceniacie pracę Oli i Kuby? Poniżej znajdziecie wideo, na którym możecie posłuchać opisywanej piosenki. Podzielacie zachwyty użytkowników Internetu?

Zobacz zdjęcia i wideo:

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się efektami projektu, który realizowała wraz z mężem. Poniżej możecie zobaczyć nagranie.

Aleksandra Kwaśniewska napisała słowa, a jej mąż Kuba Badach skomponował muzykę i zaśpiewał utwór.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: YouTube, Instagram

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Nie do wiary, w jakich warunkach żyje była gwiazda "M jak miłość". Kuchnia jak z domku dla lalek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Cóż za piękność w sercu Jarosława Kreta. Okazało się, że mieszka na końcu świata, jej uroda zwala z nóg
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Smutny widok na grobie Leonarda Pietraszaka. Nie bez powodu świeci pustkami
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Norbi prosi o pomoc. Dopiero teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze, ciężko powstrzymać łzy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Paul Grant. Zmarł w wieku 56 lat. "Odszedł za wcześnie"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala
Czytaj więcej >
Natalia Andrejuk

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]