Aleksandra Kwaśniewska już w wieku 8 lat świetnie czuła się przed kamerami, właśnie wtedy udzieliła swojego pierwszego wywiadu. Została zapytana o terminy polityczne, a jej odpowiedzi były naprawdę urocze, zwłaszcza to, co powiedziała o Jerzym Urbanie! 

Aleksandra Kwaśniewska to córka Aleksandra Kwaśniewskiego, byłego prezydenta Polski. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Dzisiaj jest prezenterką telewizyjną, dziennikarką i redaktorką magazynu Viva. Prowadziła też własne audycje radiowe. Wszystko wskazuje na to, że już od najmłodszych lat świetnie odnajdywała się w wypowiedziach publicznych. 

Aleksandra Kwaśniewska pierwszy wywiad w życiu 

Ci, których znamy z telewizji, z radia i gazet dla małej Oli byli „wujkami”. Jej ojciec rozpoczął karierę polityka, zanim jeszcze Aleksandra przyszła na świat, dlatego wychowała się już w środowisku politycznym, a zapytana w swoim pierwszym wywiadzie czym jest dla niej rząd odpowiedziała:

To jest tata, wujek Jurek i inni jak donosi magazyn Fakt

Wychowana w medialnym świecie teraz, jako dorosła osoba czuje się w nim jak ryba w wodzie. Chociaż jej wypowiedzi w pierwszym wywiadzie nie były zbyt profesjonalne… Były przeurocze! O Jerzym Urbanie powiedziała: 

– On tu niedaleko nas mieszka. Chodzi na spacery z pieskiem, albo Marta, jego żona. Albo żona z nim według relacji magazynu Fakt.

Jej odpowiedź na pytanie, czy lubi „pana Urban” powiedziała: 

– Wujek jest fajny, cioteczka Marta też, ale najfajniejszy jest ich pies. On jest dla mnie na pierwszym miejscu.jak możemy przeczytać w Fakcie.

Świat polityki dla małej Oli był codziennością, dlatego tych, których my traktujemy z dystansem, ona traktowała jak rodzinę. 

Co dzisiaj robi Aleksandra Kwaśniewska?

Ola skończyła psychologię, później została trenerką salsy, ale swoją przyszłość finalnie związała z show-biznesem. Jest prezenterką telewizyjną i dziennikarką, najbardziej związana jest z TVN. Prowadziła swoje talk-show i audycje radiowe, oprócz tego jej teksty pojawiają się w magazynie Viva. Od siedmiu lat jest szczęśliwą żoną muzyka Jakuba Badacha. 

Zobacz jak zmieniła się Aleksandra Kwaśniewska: 

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Dorosła już dzisiaj Aleksandra razem z mężem. Para bardzo dużo podróżuje, a relację ze swoich wypraw Aleksandra zamieszcza na swoim Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska w wieku 6 lat. Była naprawdę uroczym dzieckiem! 

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Ola chętnie dzieli się na swoim profilu zdjęciami z dzieciństwa. Nie ma się czemu dziwić, zdjęcia są świetne! 

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Dzisiaj to Aleksandra zazwyczaj prowadzi wywiady. 

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Prokuratura potwierdziła tragiczne informacje. Fani wspierają dziennikarkę
  3. Gwiazda „Top Model” jest w ciąży. Wygląda równie pięknie, jak Joanna Krupa
  4. Aleksander Kwaśniewski podczas spotkania z Elżbietą II usłyszał z jej ust coś niezwykłego. Niewiele osób dostąpiło takiego zaszczytu
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

źródło: fakt24.pl

Poprzedni artykułZdradzony mąż postanowił zemścić się na kochanku żony w najgorszy sposób. Przed drzwiami zostawił mu specjalną przesyłkę
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak w złej kondycji. Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.