Aleksandra Kwaśniewska od lat z upodobaniem korzysta z mediów społecznościowych. Za pomocą Instagrama dzieli się z wielbicielami zdjęciami ze swojego codziennego życia. Tym razem pochwaliła się naprawdę wyjątkową fotografią, a w komentarzach zawrzało od gratulacji!

Aleksandra Kwaśniewska zyskała popularność jako córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, a utwierdziła swój status gwiazdy biorąc udział w Tańcu z Gwiazdami. Teraz zazwyczaj stroni od mediów, a z fanami kontakt ma głównie na Instagramie. Właśnie tam ich uwagę przykuła nowym, unikalnym zdjęciem, pod którym posypały się gratulacje.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała wyjątkowe zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska udostępniła wyjątkową fotografię ze ślubu swoich rodziców, Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Przyszła para prezydentowa radośnie wychodzi z urzędu stanu cywilnego, a szczęśliwy weselnicy obsypują ich ryżem. Aleksandra Kwaśniewska podpisała zdjęcie za pomocą licznych hashtagów, jak to ma w zwyczaju.

– #otóżwczoraj #minęłodokładnie40lat #odtego #jakżefortunnegodlamnie #wydarzenia #zwanego #ślubemMoichRodziców #imniecieszyto #dziękuję #kochamlubięiszanuję — napisała gwiazda.

W komentarzach pod postem na Instagramie posypały się gratulacje dla rodziców Aleksandry Kwaśniewskiej, do których dołączyła między innymi sama Kayah.

aleksandra kwaśniewska
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksander i Jolanta Kwaśniewska: ślub

Aleksander Kwaśniewski poślubił Jolantę Konty dokładnie w 1979 roku i właśnie obchodzą 40. rocznicę ślubu. Wtedy para wzięła ślub cywilny, a dwa lata później na świat przyszła Aleksandra Kwaśniewska. Ze ślubem kościelnym czekali aż do końcówki drugiej kadencji prezydenta. Przeszkodą był ateizm Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jolanta Kwaśniewska nigdy nie kryła swojej wiary. Będąc Pierwszą Damą aż 25 razy spotkała się z Janem Pawłem II. Ceremonia kościelna odbyła się w tajemnicy i nawet najbliżsi pary nie otrzymali zaproszenia. Gratulujemy parze imponującego stażu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksandra Kwaśniewska
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska pokazała wyjątkowe zdjęcie.

aleksandra kwaśniewska
fot. Archiwum Prezydenta RP – www.prezydent.pl via Wikimedia

Aleksandra Kwaśniewska świętowała rocznicę ślubu swoich rodziców.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Black Week w Biedronce. Klientów czekają ogromne obniżki cen
  2. Roksana Węgiel i Viki Gabor – przyjaciółki czy rywalki? Cała prawda o gwiazdach Eurowizji
  3. Roksana Węgiel komentuje wybór reprezentantki Eurowizji. Kim jest Viki Gabor?
  4. Nie żyje uwielbiana piosenkarka. 28-latka została znaleziona martwa w swoim domu
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  6. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik
Poprzedni artykułJakie paznokcie do czerwonej sukienki? Kilka opcji, które podkreślą kolor kreacji
Następny artykułNie żyje słynna modelka. Ciało kobiety zostało odnalezione pod mostem, tragiczne fakty
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.