Aleksandra Kwaśniewska już od kilku lat stara się pozostawać na marginesie świata show-biznesu. Jednak ku zaskoczeniu i zawodowi licznych fanów, nieoczekiwanie zdecydowała się zniknąć nawet z mediów społecznościowych. Co nią kierowało? W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY!

Od dnia, gdy Aleksandra Kwaśniewska wyszła za mąż, fani tylko czekali, aż gwiazda z partnerem ogłoszą szczęśliwą wiadomość o jej ciąży. Ostatecznie poczuła się na tyle zmęczona i zniecierpliwiona, że postanowiła ograniczyć swoją bytność w mediach społecznościowych i na imprezach branżowych do minimum. Do niedawna konsekwentnie trzymała się tej zasady. Dlaczego postanowiła niemal zupełnie zamilknąć? Czy ma to związek z pogłoskami o ciąży?

Aleksandra Kwaśniewska spodziewa się dziecka?

Przez jakiś czas wydawało się, że Polacy na dobre stracili zainteresowanie tym, czy Aleksandra Kwaśniewska planuje powiększenie rodziny. Jednak niedawno pewne wydarzenie sprawiło, że pogłoski znowu odżyły. Wszystko zaczęło się od zdjęcia wykonanego przez paparazzi. 

Jak ustalił pomponik.pl, przyczynkiem do plotek stała się fotografia, na której Aleksandra Kwaśniewska spaceruje po mieście w luźnej sukience. Fani szybko zaczęli dopatrywać pod materiałem zarysu ciążowego brzuszka. Byłoby całkiem prawdopodobne, gdyby gwiazda poczuła się zmęczona nową porcją pogłosek na swój temat i postanowiła zrobić sobie przerwę od social mediów. Z drugiej strony, tą decyzją tylko podsyciła podejrzenia internautów, że przygotowuje się na powitanie nowego członka rodziny.

Tak naprawdę nie można jednoznacznie stwierdzić, czy córka Jolanty Kwaśniewskiej zostanie mamą. Na razie pozostaje nam czekać, czy młoda kobieta sama zdecyduje się podzielić szczęściem. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co robi Aleksandra Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska obecnie stara się przede wszystkim rozwijać karierę zawodową i realizować pasję podróżniczą. W wyjazdach towarzyszą jej mąż Kuba Badach oraz ukochany pies. Na co dzień młoda kobieta zajmuje się przeprowadzaniem wywiadów z gwiazdami dla popularnych magazynów.

Młoda dziennikarka długo wzbraniała się przed założeniem konta w medium społecznościowym. Jednak ostatecznie uznała, że woli zachować kontrolę nad treściami, które pojawiają się na jej temat w internecie. W wywiadzie dla magazynu Uroda Życia przyznała, że dzięki publikowaniu zdjęć na Instagramie ma więcej spokoju ze strony paparazzi. 

– Zrobiłam to rozmysłem, bo przestraszyłam się, że jeśli przestanę się pojawiać publicznie, to zrobię miejsce brukowcom i pod moim domem „zamieszkają” paparazzi.

Czy Aleksandra Kwaśniewska naprawdę jest w ciąży i zrezygnowała na jakiś czas z social mediów, by jak najdłużej utrzymać nowinę w tajemnicy? A może to właśnie nadmierne zainteresowanie tak ją zmęczyło? Mamy nadzieję, że u gwiazdy wszystko jest w porządku!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aleksandra kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska wycofała się z życia publicznego. Co się stało?

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.