Aleksandra Kwaśniewska od kilku lat pozostaje na obrzeżach show-biznesu. Jednak pewne niewinne wydarzenie sprawiło, że o młodej kobiecie znowu robiło się głośno w mediach. Mianowicie… wyszła na ulicę w luźnej sukience. Wszystkie media zadają pytanie: czyżby ukrywała ciążowy brzuszek?

Stroni od celebryckiego świata, poświęcając się ukochanej pracy i rodzinie. Realizuje swoje liczne pasje, m.in. podróżując z mężem po świecie. Jednak mimo starań o zachowanie prywatności, Aleksandra Kwaśniewska nadal pozostaje pod obstrzałem opinii publicznej. Córka pary prezydenckiej może się nieźle zdziwić, kiedy sprawdzi najnowsze doniesienia medialne. Fakt, że założyła oversize’ową sukienkę sprawił, że pojawiły się doniesienia o jej rzekomej ciąży. Strzał w dziesiątkę? A może nieporozumienie?

Czy Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży?

Jak informuje portal pomponik.pl, niedawno paparazzi przyłapali Aleksandrę Kwaśniewską, jak spaceruje po Warszawie w luźnej sukience. Ponieważ strój młodej kobiety dokładnie maskował szczegóły jej sylwetki, natychmiast pojawiły się spekulacje, że spodziewa się dziecka.

Nie wiadomo, czy Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży. Jak zwraca uwagę pikio.pl, jeszcze nie nadszedł czas, by stwierdzić to na pewno, nie mówiąc o składaniu gratulacji przyszłym rodzicom. Najrozsądniej będzie poczekać, aż dziennikarka osobiście potwierdzi doniesienia, o ile są prawdziwe. Oczywiście może się zdarzyć, że razem z Kubą Badachem będą woleli zachować tę informację dla siebie.

Należy pamiętać, że to właśnie liczne spekulacje wokół potencjalnej ciąży Aleksandry Kwaśniewskiej skłoniły młodą kobietę do decyzji, by odsunąć się od świata show-biznesu. Bez względu na to, czy rzeczywiście spodziewa się dziecka, czy nie, należy uszanować granice, które wyznaczy. 

Co robi Aleksandra Kwaśniewska?

Według ustaleń wp.pl Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się związać swoją ścieżkę zawodową z dziennikarstwem. Obecnie przeprowadza wywiady dla popularnych magazynów. 

– Przez tych parę lat medialnego żywota poznałam siebie i przekonałam się, że zupełnie nie mam charakteru życia na świeczniku. Mnie to nadmierne zainteresowanie krępuje i stresuje – czytamy na wp.pl

Dziennikarka zdecydowała się także spróbować swoich sił w pisaniu piosenek do muzyki męża. Para często podróżuje po świecie, a Kwaśniewska publikuje zdjęcia z tych wyjazdów na swoim Instagramie.

Myślicie, że Aleksandra Kwaśniewska naprawdę jest w ciąży? A może uważacie, że za wcześnie na takie spekulacje?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aleksandra kwaśniewska
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Czy Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży? 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim Kardashian na okładce amerykańskiego Vogue! Kontrowersja wszech czasów?
Następny artykułWeronika Rosati wezwie na świadka wróżkę? Aida najprawdopodobniej będzie zeznawać
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.