Aleksandra Kwaśniewska kiedyś i dziś — jak zmieniała się słynna dziennikarka w ciągu ostatnich lat? Metamorfozy gwiazd od zawsze wzbudzają olbrzymie zainteresowanie, a fotografie z przeszłości cieszą się wielkim uznaniem wśród internautów. Podobnie jest w przypadku córki pary prezydenckiej.  Z nieśmiałej dziewczyny wyrosła na przepiękną kobietę! 

Gdy Aleksander Kwaśniewski pełnił zaszczytną funkcję głowy państwa, jego córka postanowił usunąć się w cień. Miała zaledwie 15 lat, uczęszczała wówczas do prywatnego liceum szkoły i w obawie przed ostracyzmem społecznym wolała nie skupiać na sobie uwagi mediów. Stała się jednak osobą publiczną, chociaż wcale tego nie chciała. Prześledźmy wspólnie jej biografię!

Aleksandra Kwaśniewska kiedyś

Aleksander Kwaśniewski został Prezydentem Polski w 1995 roku — jego córka miała wówczas piętnaście lat. Nie był to dla niej łatwy czas, ze względu na to, że była stale obserwowana. O wspomnieniach z lat szkolnych opowiedziała w rozmowie z tygodnikiem Wprost:

– Koledzy chronili mnie w czasie matury. Gdy przyjechałam do szkoły, a było to małe, społeczne liceum, zobaczyłam rój telewizyjnych kamer. Koleżanki i koledzy otoczyli mnie i odgradzając od dziennikarzy, wprowadzili do szkoły. Wynik mojej matury podały wieczorne Fakty — zdradziła Kwaśniewska we Wprost.

Życie pod nieustanną obserwacją mediów z pewnością nie było łatwe. Nic dziwnego, że obecnie najsłynniejsza córka prezydenta wycofała się z życia medialnego. Sprawdźmy jednak, jak rozwijała się jej kariera kiedyś!

Aleksandra Kwaśniewska kiedyś i dziś

Jako nastolatka unikała mediów, jednak kilka lat później była cenioną dziennikarką. Prowadziła własny cykl w Dzień Dobry TVN, a także rozwijała swoją karierę dziennikarską. Z telewizją pożegnała się w dość brutalny sposób — TVN zrezygnował ze współpracy z nią po tym, jak w jednym z odcinków programu broniła swojego ojca na wizji:

Nie mogę patrzeć, jak publicznie upokarzana jest osoba, którą kocham nad życie. Przepraszam za tę prywatę, staram się takich rzeczy nie robić, ale czuję, że miara się przebrała. Najwyżej zostanę wyrzucona z telewizji – wyznała.

Chociaż Aleksandra Kwaśniewska doskonale wiedziała, jakie będą konsekwencje jej wypowiedzi, nie zawahała się i stanęła w obronie swego ojca. 

Co robi dziś Aleksandra Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska dziś rzadko pojawia się na szklanym ekranie. Chociaż gwiazda regularnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych, rzadko można spotkać ją na czerwonym dywanie czy branżowych imprezach. Prywatnie związana jest z cenionym muzykiem, Kubą Badachem. Ich ślub wzbudził olbrzymie zainteresowanie mediów!

Dziennikarka pilnie strzeże swojej prywatności i próżno szukać jej na okładkach kolorowych magazynów. Z dystansem spogląda na czasy, kiedy regularnie pojawiała się w rubrykach towarzyskich. Obecnie Aleksandra rozwija się jako redaktorka i wygląda na to, że spełnia się w tym, co robi! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aleksandra kwaśniewska kiedyś
instagram.com @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska kiedyś i dziś — jak sądzicie, czy bardzo zmieniła się od dzieciństwa?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMaryla Rodowicz zdradziła, czego najbardziej zazdrości Kim Kardashian. To nie spodoba się obrońcom zwierząt
Następny artykułOtylia Jędrzejczak jest w ciąży! Gwiazda pokazała zdjęcie z brzuszkiem