Aleksandra Kwaśniewska ma niesamowite szczęście. Takiej rodziny z pewnością pozazdrości jej wiele osób. Pokazała słodkie zdjęcie, a internauci wpadli w zachwyt. Jej maleństwo jest przeurocze! Okazuje się, że świetnie sprawdza się w tej ważnej dla niej roli.

Aleksandra Kwaśniewska ma słabość do małych, słodkich istot. Swoją miłość właśnie przelewa na najsłodsze stworzenie na świecie! Uroczy moment pokazała na Instagramie, gdzie zamieściła też wpis, w którym zdradza, że znajduje się w najbardziej odpowiedzialnej roli! Fani są pod wrażeniem emocji, jakie potrafi wywołać zaledwie jednym zdjęciem.

Aleksandra Kwaśniewska: dziecko

Aleksandra Kwaśniewska nigdy nie ukrywała, że rodzina to dla niej ważny temat. Tym razem na Instagramie pokazała przesłodkie zdjęcie, do którego zamieściła równie uroczy wpis. Będziecie wzruszeni.

– Wprost nie sposób no nie spróbować, jak bardzo Lula kocha zdjęcia z mamusią. Tu na przykład dla żartu pozuje na kradzioną — napisała Aleksandra.

Ten żartobliwy wpis znalazł się pod zdjęciem z ukochanym psem gwiazdy! Aleksandra jest wielką miłośniczką zwierząt, dlatego traktuje je jak członków rodziny. Czy to nie jest urocze? Jakiś czas temu pisała nawet, że w jej domu każdy dzień jest dniem psa!

Aleksandra Kwaśniewska w roli mamy

Aleksandra Kwaśniewska kocha swoje zwierzęta i nic dziwnego, że nazywa się ich mamusią! Jej pupile często goszczą na Instagramie. Córka byłego prezydenta ma oko do ciekawych ujęć! Oglądając wykonane przez nią fotografie, można naprawdę się rozczulić, a nawet uronić łzę. Na początku roku Aleksandra dodała wzruszający wpis o swoim zmarłym psie.

-Dziś nasz Klekuniek, cud nad cuda, kończyłby 10 lat. Niedźwiadku złoty, tęsknimy okrutnie. Jeśli ciebie nie ma w niebie, to nie warto — napisała.

Post poruszył wiele osób, niektórzy nawet przyznali się, że poleciały im łzy. Miłośnicy zwierząt z pewnością będą zachwyceni, zaglądając na instagramowy profil Aleksandry. Słodka Lula pojawia się tam dość często, a pod każdym zdjęciem jej mama zamieszcza kilka zabawnych zdań.

ZOBACZ ZDJĘCIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ:

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Właśnie pod tym zdjęciem Aleksandra Kwaśniewska dodała uroczy wpis. 

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Jej posty potrafią nie tylko bawić, ale też wzruszyć wielu internautów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
  2. Agata Duda zdeklasowała wyglądem Pierwszą Damę Litwy! W tej stylizacji wyglądała, jak milion dolarów
  3. Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą? Dzieli ich 9 lat
  4. Anna Popek dostała nowy program! Dziennikarka TVP będzie uczyć dobrych manier, jak Rozenek
  5. Bohater programu „Rolnik szuka żony” stracił wszystko! Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta
Poprzedni artykułMichał Szpak zaśpiewał w kościele! Nagranie trafiło do sieci: „Masz głos jak anioł”
Następny artykułFilmy z Jennifer Lopez. TOP 8 filmów z piękna gwiazdą, które podbiją wasze serca
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.