Aleksandra Kwaśniewska jako córka prezydenta wcale nie miała bajkowego życia. Gwiazda dostawała nawet listy z pogróżkami! Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą — wyznała prezydentówna w wywiadzie dla Wysokich Obcasów.

Bycie na świeczniku od najmłodszych lat nie jest proste. Przekonała się o tym Aleksandra Kwaśniewska — gdy jej ojciec został prezydentem, bardzo odbiło się to na jej życiu. Choć dziś gwiazda żyje z dala od medialnego świata, kilka lat temu w szczerym wywiadzie wyznała, jakie trudności wiązały się z posiadaniem sławnych rodziców. Niektóre wspomnienia są naprawdę potworne!

Aleksandra Kwaśniewska dostawała listy z pogróżkami

Gwiazda nie ukrywa, że nie było jej łatwo żyć w blasku reflektorów. Sympatyczna i piękna Kwaśniewska szybko wzbudziła zainteresowanie mediów, a co za tym idzie, dość często poddawana była krytyce. Choć bycie córką prezydenta bez wątpienia jest ekscytujące, bywa także naprawdę ciężkie. Aleksandra Kwaśniewska wspomina na łamach Wysokich Obcasów, jak ze względu na działania Aleksandra Kwaśniewskiego dostawała… listy z pogróżkami! Wszystko za sprawą głośno dyskutowanej liberalizacji ustawy antyaborcyjnej.

– Dostawałam mnóstwo listów, w których były zdjęcia usuniętych płodów, teksty typu: twój ojciec jest mordercą (…), szkoda, że ciebie to nie spotkało — wyznała Aleksandra Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska nie miała lekko

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich nie chciała martwić rodziców, nie pokazywała im więc listów. Zamiast tego paliła je i starała się nie przejmować atakami. Aleksandra Kwaśniewska dzielnie znosiła trudy związane z życiem na świeczniku. Jej ojciec także wypowiedział się na ten temat i pochwalił córkę!

– Trzeba pamiętać, że gdy zostawałem prezydentem, Ola miała lat 14, a gdy kończyłem urzędowanie 24. Była najpierw dzieckiem, potem panną i wreszcie kobietą. I przez ten cały czas musiała zachowywać się odpowiedzialnie, np. umieć żyć z ochroną, co przecież nie jest dla dziecka czy nastolatki zwykłe i proste. Na szczęście córka przez ten czas była bardzo odpowiedzialna, za co jej serdecznie dziękuję — czytamy w Fakcie.

Trzeba przyznać, że Ola bardzo dzielnie zniosła okres prezydentury ojca! Obecnie żyje z dala od mediów i zdaje się radzić sobie wspaniale.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska w czasie prezydentury swojego ojca nie miała łatwego życia.

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Doszło nawet do tego, że dostawała listy z pogróżkami.

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Kwaśniewska nie chcąc martwić rodziców od razu paliła wiadomości.

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Dziś Ola Kwaśniewska żyje z daleka od mediów.

aleksandra kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Na instagramie gwiazdy możemy podpatrzeć jej życie prywatne, które wypełniają głównie pisanie, podróże i ukochany pies!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  2. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem 
  3. Edyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
  4. Natalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
  5. Aleksandra Kwaśniewska dostawała anonimy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”
Poprzedni artykułDom byłej Pierwszej damy USA na sprzedaż. Ogromna willa jest warta 250 milionów
Następny artykułJak odzyskać miłość? 10 skutecznych sposobów, by znów zaiskrzyło
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.