Aleksandra Kwaśniewska: ślub gwiazdy był jednym z najbardziej medialnych wydarzeń. Nie bez powodu, bo małżonek gwiazdy jest dobrze znany w środowisku medialnym. Ma powiązania z Kayah i Anną Karwan. Kim jest jej mąż? To znany artysta!

Mąż Kwaśniewskiej jest dobrze znany wśród gwiazd, a wszystko dlatego, że osiągnął niemały sukces. Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej odbił się dużym echem, ale nie przyćmił talentu jej męża, który jest zasłużonym artystą i laureatem prestiżowych nagród. Skąd możemy go kojarzyć? 

Aleksandra Kwaśniewska: ślub córki prezydenta przyćmił wszystkie wydarzenia w tamtym czasie

Córka byłego Prezydenta, chociaż ślub miała bajeczny, to nie mogła się odgonić od blasku fleszy. Można stwierdzić, że ceremonia była najbardziej medialnym wydarzeniem 2012 roku. Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach zawarli związek małżeński w Katerze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, wśród gości znaleźli się artyści, celebryci, politycy i cała reszta znanych polskich postaci. Lista była naprawdę długa, a znane twarze telewizji pojawiły się nie bez powodu. Zarówno Aleksandra, jak i jej mąż Jakub są dobrze znani w mediach. Mężczyzna poznał Aleksandrę w 2010 roku na koncercie Anny Karwan

Kim jest Jakub Banach? 

Mężczyzna urodził się w 24 sierpnia 1976 roku w Krasnymstawie. Badach z wykształcenia jest muzykiem, a swoje pierwsze małe sukcesy osiągnął w wieku 12 lat. Kiedy był już dorosły, rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Był uczniem klasy wokalnej. Badach podążył konkretną ścieżką i potraktował muzykę bardzo poważnie. Artysta współpracował m.in z Katarzyną Gaertner, Ewą Bem, Kayah. Z czasem poszerzył swoje zainteresowania i sprawdził się w roli kompozytora. Jest laureatem prestiżowych nagród między innymi Fryderyków. 

Badach współtworzył dwa zespoły — The Globetrotters i Poluzjanci, które osiągnęły spory sukces. Koncerty dawali nawet na Manhattanie. Obecnie Jakub Banach prowadzi karierę solową, wydał piosenki takie jak Jestem Kimś Wracam do siebie, które mają milionowe wyświetlenia na Youtube. Jako solista zadebiutował naprawdę późno.

– Chciałem więc spróbować stworzyć coś, co jest w całości moje. Jestem odpowiedzialny za te dźwięki od początku do końca. Taki późny debiut to niezła wycieczka emocjonalna — powiedział Jakub Badach dla muzyka.interia.pl. 

Jakub Badach jest szanowanym artystą, którego media chętnie zapraszają do swoich programów i koncertów, wstąpił między innymi w finale The Voice of Poland u boku Any Andrzejewskiej. Mogliśmy zobaczyć go również na Sylwestrze z Dwójką, na którym zaśpiewał cover Steviego Wondera I Just Called to Say I Love You

Czy Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Banach dobrze razem wyglądają?

Aleksandra Kwaśniewska: ślub
Fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna 

Mężem Kwaśniewskiej jest Jakub Badach.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCórki Beaty Kozidrak mają niezwykłe zawody. Czym się zajmują?
Następny artykułSekrety były specjalnością Violetty Villas. Co ukrywała przed całym światem?
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.