Aleksandra Kwaśniewska: suknia ślubna, w której gwiazda prezentowała się w dniu ślubu, zachwyca. Okazuje się, że piękna dziennikarka miała aż dwie kreacje. Jak dokładnie wyglądały? Do dziś inspirują panny młody.

Córka pary prezydenckiej stanęła na ślubnym kobiercu prawie siedem lat temu. Jej kreacja zrobiła tego dnia ogromną furorę, a wielu internautów dopytywało, kto stoi za tym projektem. Jakiś czas później Ola zamieściła na Instagramie zdjęcie z tego wydarzenia, na którym widać… zupełnie inną suknię! O co chodzi?

Wielka miłość

Para powiedziała sobie sakramentalne tak w Katedrze Polowej Wojska Polskiego na warszawskiej Starówce 22 września 2012 r. Od tego czasu Aleksandra oraz jej mąż, znany muzyk, tworzą jedną z najbardziej lubianych i udanych par show-biznesu.

Piękna kreacja

Ola Kwaśniewska (38 l.) zachwyciła przepiękną sukienką projektu Sabriny Pilewicz. Oficjalne zdjęcia z wydarzenia wzbudziły zachwyt wielu! Transparentne elementy, ozdobne kamienie i długi tren prezentowały się niesamowicie. Niewiele osób wie, że nie była to jednak jedyna suknia, w jakiej zaprezentowała się tego dnia gwiazda!

Aleksandra Kwaśniewska: suknia ślubna, która zachwyciła fanów!

Jakiś czas temu na Instagramie Aleksandry pojawiła się fotografia, która zadziwiła wielu fanów. Okazało się, że tego dnia Panna Młoda zdecydowała się na dwie kreacje. Obserwatorzy nie mogli ukryć zachwytu: – Piękna sukienka, ładniejsza od tej oficjalnej. Piękna sukienka i piękna para! – pisali.

Zobacz zdjęcia:

Aleksandra Kwaśniewska: sukienka
instagram.com @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach pobrali się we wrześniu 2012 roku.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNiewidomy pies po operacji zobaczył swoją rodzinę. TO najsłodsze WIDEO świata
Następny artykułJan Englert ma problemy ze zdrowiem? Beata Ścibakówna walczy o męża
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.