Dziś wyjątkowy dzień dla córki byłej pary prezydenckiej. Aleksandra Kwaśniewska kończy 41 lat. Na Instagramie celebrytki pojawił się urodzinowy wpis, a pod nim — potok życzeń i ciepłych słów od wiernych fanów.

Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach to jedna z ulubionych par na Instagramie. Pełni humoru i dystansu, przebojowi i bardzo zakochani — bez trudu zaskarbili sobie sympatię obserwujących z całej Polski.

Nic dziwnego, że w dzień 41 urodzin, Aleksandra Kwaśniewska została dosłownie zasypana najlepszymi życzeniami od fanów. Profil jubilatki obserwuje aż 240 tys. osób, które chętnie reagują także na codzienne wyznania gwiazdy. Dziś wielu obserwujących cieszyło się szczęściem i entuzjazmem Oli.

Tak Aleksandra Kwaśniewska obchodzi 41. urodziny

Dopiero co Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach świętowali pojawienie się nowego klipu do piosenki, za której słowa odpowiadała celebrytka. „Wall of Kindness” ma już ponad 80 tys. wyświetleń na YouTube i został skomentowany m.in. przez Kayah.

Inni zwrócili uwagę na specyficzną datę urodzin:

Wodnik?! Już wiadomo, dlaczego taka zaje…sta! Spełniania marzeń — napisała fanka.

Pod postem pojawiła się prawdziwa moc wspaniałych życzeń. Popłynęły ciepłe, pełne sympatii słowa, niektóre tak oryginalne, jak sama jubilatka.

Ola wszystkiego najlepszego! Kochaj siebie, Badacha i bądź obrzydliwie szczęśliwa!

Aleksandra Kwaśniewska to z pewnością jedna z najbardziej uwielbianych i nietuzinkowych osób polskiego show-biznesu. My także dołączamy do życzeń.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Stało się, radości nie ma końca. Aleksandra Kwaśniewska zasypana życzeniami z całej Polski
  2. Krystyna Pawłowicz jak syrena wynurza się z basenu. Aż ciężko uwierzyć, że ma 69 lat
  3. Długie włosy Michała Szpaka zniknęły. Niewiarygodne, co artysta zrobił sobie na głowie

Źródło: Interia Muzyka

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl