Aleksandra Kwaśniewska: TVN miał otworzyć przed młodą dziennikarką drogę do sukcesu w mediach. Niestety, niespodziewana wpadka przekreśliła plany córki byłego prezydenta. Co się stało? Cała Polska żyła tamtą historią!

Dorastała z łatką córki prezydenta, a każde jej osiągnięcie zbywano stwierdzeniem, że wszystko zawdzięcza swojemu ojcu. Aleksandra Kwaśniewska: TVN miał pomóc kobiecie udowodnić całej Polsce, że zrobiła karierę ciężkiej pracy i umiejętnościom, a nie znajomościom. Wszystko szło świetnie do czasu pewnego pechowego wystąpienia. Przełożeni Kwaśniewskiej nie mieli wątpliwości, że powinna odejść ze stacji. Dlaczego? 

Aleksandra Kwaśniewska: TVN był dla niej szansą. Dlaczego została zwolniona?

Aleksandra Kwaśniewska od 2006 roku zaczęła współpracę z TVN. Została reporterką programu Dzień Dobry TVN oraz poprowadziła Kulisy Tańca z Gwiazdami. Wydawało się, że przed młodą dziennikarką jest świetlana przyszłość i może być spokojna o swoją przyszłość w mediach. Stało się jednak inaczej. 

Jak informuje plotek.pl, przyczyną zwolnienia Aleksandry Kwietniewskiej był brak profesjonalizmu. Jakiś czas przed pechowym wystąpieniem Aleksandry pojawiły się plotki, że jej ojciec – i ówczesny prezydent Polski – jest alkoholikiem. Młoda kobieta, bez wcześniejszej konsultacji z przełożonymi, próbowała bronić ojca podczas występu w programie.

– Tata wrócił z Filipin z bardzo poważnym schorzeniem jelit i prawie pożegnał się z tym światem. W tym stanie zdrowia, gdyby był alkoholikiem, już by nie żył – cytuje Kwaśniewską portal plotek.pl. W czasie przemowy kobieta miała mieć łzy w oczach. 

Producenci uznali, że Aleksandra Kwaśniewska dała się ponieść emocjom na wizji, a także wykorzystała antenę do celów prywatnych. Niedługo później stacja podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z dziennikarką. 

Co robi Aleksandra Kwaśniewska?

Czym obecnie zajmuje się Aleksandra Kwaśniewska? Na szczęście wpadka nie przekreśliła jej marzeń o karierze w mediach. Dziś córka byłego prezydenta zajmuje się przeprowadzaniem wywiadów dla prasy, a także pisaniem piosenek dla swojego męża, muzyka Kuby Badacha. 

Przy okazji wywiadu w programie 20m2 Łukasza, Aleksandra Kwaśniewska została spytana, czy żałuje tego, co zrobiła na wizji. Kobieta udzieliła zaskakującej odpowiedzi:

Nie, w ogóle nie, bo w głębi duszy czuję, że postąpiłam właściwie. Sama decyzja jest dla mnie absolutnie zrozumiała. Uważam, że przekroczyłam swoje kompetencje i ja się absolutnie liczyłam z tym, że tak się może skończyć – wyznała. 

Aleksandra Kwaśniewska: TVN okazał się miejscem, w którym dziennikarka nie zagrzała miejsca na długo. Zgadzacie się z decyzją stacji o jej zwolnieniu? A może powinna była otrzymać drugą szansę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aleksandra kwaśniewska: tvn
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska: TVN miał otworzyć przed dziennikarką drzwi do kariery. Wszystko przekreśliło jedno wydarzenie.