Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie córki dawnej pary prezydenckiej jest naprawdę imponujące. Kobieta skończyła poważny kierunek, na który wcale nie tak łatwo się dostać! Niestety, nie było jej dane spokojnie zgłębiać wiedzę… Kończyło się to policją — wspomina.

W rodzinach wysoko postawionych polityków często kładzie się szczególny nacisk na zdobycie tytułu magistra albo i doktora! Nie inaczej było w domu Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie młodej kobiety robi wrażenie! Zdecydowała się rozpocząć naukę na bardzo ambitnym kierunku.Z jakim skutkiem? Córce prezydenta niedane było studiować w spokoju…

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie gwiazdy jest zaskakujące. Co studiowała?

Kilka miesięcy temu cała Polska gratulowała sukcesów Kindze Dudzie: latorośl Andrzeja Dudy jest jedną z najlepszych studentek na wydziale prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego! Czy Aleksandra Kwaśniewska miała podobne zainteresowania?

Jak informuje portal party.pl, Aleksandra Kwaśniewska podjęła studia na kierunku psychologii. Córka byłego prezydenta zdecydowała się złożyć papiery na Uniwersytet Warszawski. Wybór Kwaśniewskiej budzi tym większy podziw, że przyjęcie na studia wymagało od niej uzyskania bardzo wysokich wyników w nauce.

Świeżo upieczona studentka musiała dodatkowo borykać się z problemami wynikającymi z jej statusu Pierwszej Córki. Ujawniła, że kilkakrotnie doszło do naprawdę niebezpiecznych sytuacji. Gdyby nie sprawna interwencja policji, nie wiadomo, czy Aleksandra Kwaśniewska wyszłaby z nich cało!

– Kilkakrotnie zdarzało mi się, że osoby nie do końca poczytalne umysłowo próbowały się wedrzeć na uczelnie i mnie znaleźć. I kończyło się to policją – czytamy na party.pl.

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie było tak istotne dla młodej kobiety, że nie odstraszyły jej nawet niespodziewane wizyty niestabilnych psychicznie osób. Młoda kobieta uzyskała swój wymarzony tytuł magistra psychologii!

Gdzie pracuje Aleksandra Kwaśniewska?

Po studiach Aleksandra Kwaśniewska odkryła, że znacznie bardziej od pracy psychologa pociąga ją dziennikarstwo. Świeżo upieczona studentka postanowiła podjąć współpracę ze stacją TVN. Została reporterką programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN.

Magister psychologii prowadziła również kulisy tanecznego show Taniec z Gwiazdami. Gwiazda doskonale się na tym znała – sama wzięła udział w trzeciej edycji programu. Niestety, jej przygoda z telewizją zakończyła się nagle, gdy dziennikarkę oskarżono o brak profesjonalizmu na wizji. Na szczęście Aleksandra Kwaśniewska nie zrezygnowała z prób zrobienia kariery w mediach i dziś zajmuje się przeprowadzaniem wywiadów.

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie córki dawnej pary prezydenckiej nie było łatwe do zdobycia. Chociaż postawiła sobie wysoko poprzeczkę, udało jej się uzyskać tytuł magistra i ukończyć prestiżową uczelnię!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej to bliski współpracownik Rydzyka. Czym się zajmuje?
  2. Partnerka Janowskiego w Playboyu! Kim jest Monika Borzym?
  3. Barbara Kurdej-Szatan zagra Beatę Kozidrak? To byłby HIT wszech czasów
  4. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie „Nasz nowy dom”
  5. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie stanowi wielką wartość dla córki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich.

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Młoda kobieta zdecydowała się zdobywać wiedzę na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Chociaż Aleksandra Kwaśniewska zdobyła tytuł magistra, zdecydowała się związać swoją ścieżkę kariery z mediami.

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie w dziedzinie psychologii nie przeszkodziło jej w zdobyciu posady dziennikarki.

Aleksandra Kwaśniewska: wykształcenie
fot. instagram.com @aleksandraleksandrowna

Spodziewaliście się, gdzie studiowała Aleksandra Kwaśniewska?

źródła: party.pl. pl.wikipedia.org, msn.com

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.