Aleksandra Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka, czym zauroczyła swoich fanów. Najwięcej komplementów zebrał jednak towarzysz córki byłego prezydenta, z którym wyleguje się w łóżku. Gwiazda jest coraz bardziej aktywna na swoim Instagramie i dzieli się coraz bardziej prywatnymi fotkami. Zobacz, jak Kwaśniewska prezentuje się w łóżku i sprawdź, co robi na co dzień. 

Media społecznościowe opanowały polskie media do tego stopnia, że gwiazdy używają ich nie tylko do publikowania zdjęć, a także do zamieszczania oświadczeń. W polskim show-biznesie celebrytki coraz chętniej zdradzają kulisy swojego życia prywatnego za pośrednictwem Instagrama. Aleksandra Kwaśniewska opublikowała intymne zdjęcie ze swojego łóżka, gdzie wyleguje się wraz ze swoim towarzyszem. Fani córki byłego prezydenta nie szczędzą komplementów w kierunku tej uroczej dwójki.

Aleksandra Kwaśniewska w łóżku

Aleksandra Kwaśniewska odsunęła się w cień polskiego show-biznesu. Po wielu latach życia na świeczniku, na początku jako córka prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, a potem jako celebrytka, Ola Kwaśniewska zdecydowała się odpocząć od medialnego zgiełku. Mimo swojej mniejszej aktywności w tradycyjnych mediach, doskonale porusza się w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje fotki, odsłaniające kulisy jej życia prywatnego. Ostatnio zamieściła urocze zdjęcie z łóżka, gdzie tuż obok niej wyleguje się jej pies. Fani są zachwyceni i nie szczędzą komplementów w kierunku gwiazdy i jej towarzysza. 

– Mój też śpi z nami i nie mam zamiaru go wyganiać

– Piękna nawet w porannym wydaniu

– I super. U mnie też – pisali w komentarzach fani.

Co robi Aleksandra Kwaśniewska?

Każdy, kto, chociaż odrobinkę śledzi życie gwiazd z pewnością zauważył, że Aleksandra Kwaśniewska odsunęła się w cień polskiego show-biznesu. Córka byłego prezydenta obecnie podróżuje i spełnia się jako żona, jednak nadal jest związana z show-biznesem. Czym zajmuje się Aleksandra Kwaśniewska? Córka prezydenta przeprowadza wywiady z gwiazdami dla różnych magazynów, a także układa teksty piosenek dla swojego męża, muzyka Jakuba Badacha. Dlaczego zdecydowała się wycofać z show-biznesu? W rozmowie z Wirtualną Polską zdradziła powody swojej decyzji. 

– Nie miałam na to siły. Poza tym zwyczajnie przez tych parę lat medialnego żywota poznałam siebie i przekonałam się, że zupełnie nie mam charakteru życia na świeczniku. Mnie to nadmierne zainteresowanie krępuje i stresuje– wyznała w rozmowie z Wirtualna Polską. 

Skoro nie ma charakteru do bycia gwiazdą pierwszego planu, co takiego robiła przez tyle lat na pierwszych stronach gazet? Aleksandra Kwaśniewska przyznaje, że był to dla niej pewnego rodzaju eksperyment, którego nie żałuje, a wyciągnęła z niego konkretne wnioski.

– Myślę, że ten mój „medialny moment” wynikał m.in. z potrzeby sprawdzenia się na pierwszym planie, z ciekawości, jak to jest, gdy te światła w końcu zatrzymują się na tobie– dodała na łamach WP

Myślicie, że Aleksandra Kwaśniewska wróci jeszcze na dobre do polskiego show-biznesu? 

ZOBACZ ZDJĘCIA OLI KWAŚNIEWSKIEJ:

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska podzieliła się uroczym zdjęciem z łóżka. 

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Gwiazda osunęła się w cień polskiego show-biznesu. 

Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Razem z mężem, Kubą Badachem dużo podróżują.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  2. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  3. Małgorzata Rozenek-Majdan – WIEK, INSTAGRAM, DZIECI, IN VITRO
  4. Filmy z Cameron Diaz. 6 najlepszych filmów ze znaną gwiazdą Hollywood
  5. Bracia Golec mają piękne żony. Czym zajmują się na co dzień?
Poprzedni artykułGrażyna Torbicka opublikowała zdjęcie z mamą. Krystyna Loska wygląda jak jej siostra!
Następny artykułDisney ogłosił, kto zagra Arielkę w ekranizacji „Małej Syrenki”. Fani nie kryją oburzenia
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.