Connect with us

Lifestyle

Ależ WPADKA! Coś wyskoczyło z krocza Macademian Girl [ZOBACZ ZDJĘCIE]

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 7
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

To chyba jedna z najbardziej wstydliwych wpadek, jakie zaliczyła Macademian Girl, popularna blogerka modowa.Pojawiła się ona w różowej kreacji na jednej z imprez. Podczas pozowania na ściance coś… wyskoczyło z jej krocza. 

Zdjęcie zrobione przez jednego z fotografów wywołało falę komentarzy. Bo czym może być obiekt, który wystaje z jej krocza podczas pozowania? Sugestie padają różne: według niektórych mogła to być podpaska, inni twierdzą, że to zapięcie od body, wkładka lub majtki. Jaka jest prawda? Trudno powiedzieć. Macademian Girl na pewno nie zapomni szybko tego zdjęcia.

https://www.instagram.com/p/Bex-0fcnu7j/?taken-by=macademiangirl

ZOBACZ FERALNE ZDJĘCIE:

WSTECZ1 z 7
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Lifestyle

POTĘŻNE ZMIANY w McDonald’s! Jedzenie zmieni się nie do poznania

Opublikowane

-

Jak powszechnie wiadomo McDonald’s bardzo rzadko wprowadza jakiekolwiek zmiany. Smak potraw pozostaje niezmienny, klasyczne menu na całym świecie jest dokładnie takie same. Tym bardziej szokuje ogromna zmiana, na jaką zdecydowała się amerykańska restauracja. Jedzenie całkowicie się zmieni!  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Trendy na sezon Zima 2018 dla niego i dla niej

Opublikowane

-

Jeżeli jeszcze nie wiecie, co powinniście nosić w tym sezonie, to właśnie służymy pomocą! W modzie, tak jak w miłości- wszystko wolno. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Lifestyle

Adam Zdrójkowski poszedł na Telekamery Z INNĄ KOBIETĄ. Czy to koniec jego związku?

Opublikowane

-

Niedawno pisaliśmy wam o tym, że Adam Zdrójkowski poszedł wraz ze swoją dziewczyną Wiktorią na jej bal maturalny. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy