Alicja Bachleda-Curuś w przeszłości była związana z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Nic więc dziwnego, że śmierć producenta wyjątkowo ją dotknęła. Aktorka uczciła pamięć po Staraku zamieszczając jego zdjęcie na Isntagramie, wraz ze wzruszającym podpisem. 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje, a informacja o jego śmierci wstrząsnęła show-biznesem. Od wczoraj w mediach społecznościowych pojawiło się kilkadziesiąt wpisów kolegów i koleżanek z branży, w których wspominają zmarłego producenta. Internauci wyczekiwali reakcji ze strony byłej dziewczyny zmarłego producenta, którą była Alicja Bachleda-Curuś. Aktorka zamieściła wzruszający wpis na Instagramie

Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Staraka

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy i mąż Agnieszki Woźniak-Starak zmarł nad ranem 18 sierpnia w wyniku wypadku, jakiego doznał podczas jazdy motorówką na jeziorze Kisajno. Mężczyzna płynął wraz z tajemniczą 27-latką. Około godziny 3:00 nad ranem podczas ostrego zakrętu oboje wypadli za burtę, jednak tylko kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Po 5 dniach poszukiwań odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka.

Jego śmierć odbiła się wielkim medialnym echem, a w Internecie pojawiło się kilkadziesiąt pożegnalnych wpisów gwiazd m.in. Magdaleny Boczarskiej, Joanny Przetakiewicz, czy Ewy Minge.  Wczoraj wieczorem pamięć po zmarłym producencie uczciła jego była dziewczyna: Alicja Bachleda-Curuś. Aktorka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie Staraka i zamieściła pod nim wzruszający wpis. 

– Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko”. Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein – napisała Alicja Bachleda-Curuś. 

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak byli parą, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i w 2005 roku, po dwóch wspólnych latach się rozstali. Dlaczego im nie wyszło? Aktorka zdecydowała się rozwijać swoją karierę i wyjechać do nowojorskiej szkoły Lee Strasberga w Nowym Jorku. To nie zraziło Piotra Woźniaka-Staraka, który pojechał za ukochaną za wielką wodę i zaczął studia w prestiżowej Parsons School for Design. Po kilku wspólnych miesiącach w USA nastąpiło rozstanie. Bachleda-Curuś wyprowadziła się do Los Angeles, a Piotr Woźniak-Starak wrócił do Polski. Mówiono o tym, że przez długi czas mężczyzna nie mógł pogodzić się z rozpadem ich związku. Mimo że nie byli parą, wciąż się spotykali i mieli dobry kontakt. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Alicja bachleda-curuś
instagram.com@alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka.

Alicja Bachleda-Curuś
instagram.com@alicjabc

Aktorka była przez dwa lata związana z producentem. 

Alicja bachleda-curuś
screen youtube.com@Uwaga TVN

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w wieku 39 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarobili producenci serialu „Ucho Prezesa”? Wcale nie tak dużo
  2. Rozstanie z Alicją Bachledą-Curuś było dla Woźniaka-Staraka traumą, łączyła ich wielka miłość. Dziś wiadomo, dlaczego się skończyła
  3. Największy gwiazdor ”M jak miłość” rozstał się z narzeczoną? Fani są zaniepokojeni
  4. ”The Voice of Poland” ma nowych prowadzących. TVP zaskoczyło swoją decyzją, to będzie ich wspólny debiut
  5. Piękna gwiazda zaręczyła się! Blond piękność właśnie złamała serce wielu mężczyzn
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
  7. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro