Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk spędzą razem Święta Wielkanocne? Te zaskakujące wieści coraz częściej pojawiają się w polskich mediach. Drogi tych dwojga krzyżują się od wielu lat, a pogłoski o ich romansie nie cichną. Czy to będzie najgorętszy romans tego sezonu?

Alicja Bachleda-Curuś od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Niestety nie miała jak dotąd szczęścia w miłości. Jej poprzednie związki szybko się kończyły. Jakiś czas temu aktorka rozstała się z koszykarzem, Marcinem Gordatem, jednak podobno odnalazła już nową miłość. Podobno wybrankiem jej serca jest Sebastian Kulczyk. Czy spędzą razem święta?

Czy aktorka odnalazła miłość?

Od jakiegoś czasu plotki na temat jej romansu z synem Jana Kulczyka przybrały na sile. Według tygodnika Dobry Tydzień gwiazda spotyka się z najbardziej wpływowym biznesmenem, Sebastianem Kulczykiem. Mają razem spędzić Święta Wielkanocne. 

Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk przyjaźnią się od wielu lat, a pogłoski od ich romansie pojawiają się od dawna. Ostatnie doniesienia ze świata mediów  podważają wyłącznie koleżeńskie intencje. Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Aktorka przed laty ciepło wypowiadała się o Sebastianie na łamach Gali:

–  Lubimy się, bo łączy nas podobne poczucie humoru. Sebastian ma duży dystans do siebie, jest normalnym chłopakiem, choć sytuacja, w której postawiło go życie, jest wyjątkowa – zdradziła Alicja Bachleda-Curuś w rozmowie z tygodnikiem Galą

Czy Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk są razem?

Oficjalnie nie wiaodmo, czy Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk są parą, ale informacje o ich gorącym uczuciu nieustannie zalewają media. Chociaż sami zainteresowani nie odnieśli się jak dotąd do plotek krążących na temat ich romansu. W zeszłym roku zdjęcia Alicji opublikowane za pośrednictwem mediów społecznościowych podsyciło plotki o romansie i nie pozostawiły złudzeń.

Gwiazda kina udostępniła zdjęcia z alpejskiego stoku w Saint Mortiz, gdzie znajduje się willa Kulczyków, warta 660 milionów złotych! Według dziennikarzy Dobrego Tygodnia para planuje spędzić tam Święta Wielkanocne. Z pewnością spędzą miło czas!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

alicja bachleda curuś i sebastian kulczyk
instagram.com @alicjabc

Czy Alicja Bachleda-Curuś i Sebastian Kulczyk są razem? Takie informacje od kilku dni krążą w sieci.