Alicja Majewska zrezygnowała z jazdy samochodem po pewnym wypadku, który miała osiem lat temu. Po latach nadal nie wróciła za kierownicę. Była o krok od tragedii, jej auto zostało kompletnie zniszczone. Czy uporała się z traumą? 

Alicja Majewska to znana polska piosenkarka. Słynie z takich piosenek, jak Odkryjemy miłość nieznaną czy Bywają takie dni. Wiele lat przyjaźniła się ze Zbigniewem Wodeckim. Po traumatycznym wypadku nadal nie wróciła za kierownicę.

Alicja Majewska miała wypadek drogowy. Co się stało piosenkarce?

Kobieta jakiś czas temu wjechała swoim Volvo prosto w tramwaj. Podobno artystka nie zdążyła przed nim zahamować. Z samochodu niewiele zostało, a całe zdarzenie podobno wyglądało bardzo groźnie. Artystka podeszła do sytuacji bardzo spokojnie i mimo szoku i dość dużej traumy, jaka została po wypadku dziś komentuje zdarzenie z dużą dozą spokoju.

– Najważniejsze, że mnie się nic nie stało – powiedziała artystka tygodnikowi Fakt

Jednak zanim zdecydowała się opowiedzieć o wydarzeniu publicznie, musiało minąć kilka miesięcy. 

Czy Alicja Majewska dalej będzie jeździć samochodem? 

Od zdarzenia minęło już prawie osiem lat, a Pani Alicji za kierownicą nikt jeszcze nie widział. Bardzo możliwe, że po kompletnym zniszczeniu auta artystka zrezygnowała z tego typu komunikacji. Jej Volvo po zderzeniu z tramwajem zostało zupełnie zmiażdżone. Nie dało się nic uratować, samochód nadawał się tylko do kasacji. Być może na wagę tego wydarzenia wpłynęło też to, że kilka miesięcy przed wypadkiem odeszła matka Pani Alicji, z którą była bardzo zżyta. 

Co teraz robi Alicja Majewska?

Pomimo trudnych przeżyć Pani Alicja jest bardzo pozytywną osobą. Nie boi się nowych wyzwań, dlatego zimą tego roku zasiądzie w jury nowego programu TVP The Voice Senior. Obok niej znajdą się też Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny. Jak piosenkarka poradzi sobie w nowej roli? A może do zimy zdąży się już przełamać i na plan zdjęciowy programu sama przyjedzie nowym samochodem? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Alicja Majewska
Fot.: screen z „Bywają takie dni”

Alicja Majewska od czasu wypadku nie prowadzi auta. Czuje się bezpieczniej jako pasażerka!

Alicja Majewska
kultura.onet.pl

Piosenkarkę prawie od ośmiu lat można spotkać w samochodzie jedynie w roli pasażera. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Karol Strasburger wziął ślub. Jego ukochana jest młodsza o 37 lat
  2. Martyna Wojciechowska o tragedii, która ją spotkała. „Długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego Rafał umarł”
  3. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Na ceremonii pojawiły się same znane twarze
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

 

Poprzedni artykułKsiążę William opowiedział o stracie po śmierci księżnej Diany. Jego przemowa wzrusza do łez
Następny artykułSkatowana suczka nie ufała nikomu. Gdy na jej drodze stanęło dziecko, wszystko się odmieniło
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.