Alicja Majewska od trzech edycji programu wcielała się w rolę trenerki utalentowanych seniorów. Tym razem zabraknie jej wśród jurorów. Niedawno w wywiadzie wyznała, co się stało.

Autorka „Być kobietą” oraz „Odkryjemy miłość nieznaną” od początku programu muzycznego TVP poszukiwała wokalnego talentu wśród dojrzałych uczestników. Okazuje się, że podczas czwartego sezonu „The Voice Senior” nie zobaczymy jej wśród jurorów. Jak do tego doszło?

Alicja Majewska o relacji z produkcją TVP

Nic nie zapowiadało pogorszenia się stosunków pomiędzy wokalistką a stacją telewizyjną, a jednak najnowsza edycja „The Voice Senior” odbędzie się bez jej trenerskich porad. W wywiadzie z Pomponikiem wyznała, że żadna ze stron nie czuje do siebie urazy.

Ja się nie obraziłam na „Voice Senior” zdecydowanie i „Voice Senior” też się na mnie nie obraził — wyznała.

Wydaje się, że decyzja zapadła po obu stronach, a piosenkarka ma ważny powód, by zrobić sobie przerwę od telewizyjnego show. Jako nadal aktywna artystka ciągle tworzy, dlatego praca muzyczna zajmuje jej obecnie najwięcej czasu.

Mam szereg działań związanych z nagraniem płyty, piosenek — wyjaśniła.

Alicja Majewska przyznaje, że muzyczny program nadal jest bliski jej serca, a przede wszystkim jego uczestnicy. Do dzisiaj ma stały kontakt ze swoimi podopiecznymi z poprzednich edycji.

Mówię o relacjach z uczestnikami, uczestniczkami poprzednich edycji, bo jesteśmy cały czas w kontakcie i cieszę się sukcesami pani Jadzi, pani Raisy i paru innych uczestników — przyznała.

Alicja Majewska
Alicja Majewska na „Kwiaty dla Babci i Dziadka”, 18/01/2012, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
      2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
      3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: Pomponik