Alicja Resich-Modlińska: operacje plastyczne sprawiły, że wciąż może cieszyć się młodym wyglądem? Dziennikarka w ostatnim czasie przeszła ogromną metamorfozę, która wywołała podziw i zazdrość u wielu osób. Zaczęło się od pewnego pamiętnego wieczoru autorskiego. Wszystkie oczy były skierowane tylko na gwiazdę Polsatu! Nikt nie mógł uwierzyć, że to właśnie ona. Dlaczego?

Niewiele dziennikarek może pochwalić się podobnymi osiągnięciami i doświadczeniem. Od początku było o niej głośno nie tylko z powodu przenikliwości i inteligencji, lecz także niezwykłej urody, która stanowiła jednocześnie błogosławieństwo i przekleństwo. Przez jakiś czas pozostawała w cieniu, by z impetem ponownie wkroczyć na salony i… od razu wywołała sensację. Powód? Wiele osób zwątpiło, żeby mając ponad sześćdziesiąt lat, można było równie dobrze wyglądać! Co na to sama zainteresowana? Alicja Resich-Modlińska: operacje plastyczne sprawiły, że tak świetnie wygląda? Sprawdzamy, w czym tkwi jej sekret. 

Alicja Resich-Modlińska: operacje plastyczne pomagają jej zachować młody wygląd?

W 2015 roku Alicja Resich-Modlińska skończyła sześćdziesiąt lat. Jak czytamy na wp.pl, właśnie w tamtym okresie zaczęto podejrzewać, że dziennikarka poprawiła sobie to i owo. Powód? Kiedy gwiazda stacji Polsat przyszła na wieczór autorski Hanny Bakuły, wiele osób zaczęło zarzucać jej, że prezentuje się o wiele lepiej, niż rok temu!

Alicja Resich-Modlińska: operacje plastyczne sprawiły, że dziennikarka wygląda aż tak efektownie? Tak naprawdę nie istnieją żadne dowody na to, że gwiazda stacji Polsat stosowała operacje plastyczne. Rzekoma różnica w wyglądzie Resich-Modlińskiej, o której czytamy na wp.pl, może równie dobrze wynikać z oświetlenia czy sposobu wykonania makijażu. Dziennikarka mogła również skorzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej lub zastosować nowe kosmetyki. 

Nie byłoby nic dziwnego w tym, gdyby Alicja Resich-Modlińska zdecydowała się zadbać o swój wygląd. Szczególnie że dziennikarka pracuje w telewizji, gdzie prezencja jest naprawdę istotna! Gwiazda stacji Polsat przyznała w jednym z wywiadów, że wiele razy doświadczyła seksizmu ze strony współpracowników. Jak czytamy na pudelek.pl, spotykała na swojej drodze osoby, które kierowały się stereotypowym podejściem, że atrakcyjna kobieta nie może być jednocześnie inteligentna. 

Alicja Resich-Modlińska pracuje w stacji Polsat

Alicja Resich-Modlińska odeszła z TVP? Fakt.pl informuje, że nie znalazła wspólnego języka z nowymi władzami. Ponieważ nie chciała być utożsamiana z działalnością Telewizji Polskiej, zdecydowała się przenieść do konkurencyjnej stacji — Polsat.

Co robi Alicja Resich-Modlińska? Dziś dziennikarka prowadzi autorski program W bliskim planie, gdzie przeprowadza wywiady. Gwiazda stacji Polsat zaprasza do udziału głośne nazwiska ze świata kultury i sztuki — gościły u niej nim m.in. Magdalena Cielecka, Margaret czy Katarzyna Warnke

Alicja Resich-Modlińska: operacje plastyczne czy dobre geny? Bez względu na to, w czym tkwi sekret jej urody, najważniejsze, żeby czuła się świetnie w swojej skórze!

ZOBACZ ZDJĘCIA ALICJI RESICH-MODLIŃSKIEJ:

alicja resich-modlińska: operacje plastyczne
fot. screen z youtube.com stylzyciatvp

Alicja Resich-Modlińska: operacje plastyczne sprawiły, że tak dobrze wygląda?

alicja resich-modlińska: operacje plastyczne
fot. screen z youtube.com TVP VOD

Dziennikarka jest obecnie związana ze stacją Polsat. 

alicja resich-modlińska: operacje plastyczne
fot. screen z youtube.com Onet Rano

Alicja Resich-Modlińska: operacje plastyczne czy medycyna estetyczna? Odpowiedź zna tylko dziennikarka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Skończyła prestiżowy kierunek
  2. Pies miał sklejone łapki i związany pysk. Został skazany na pewną śmierć
  3. Bulletproof coffee – co to jest? Kuloodporna kawa podbija świat
  4. Meghan Markle przyłapana przez paparazzi z synkiem. To, jak się z nim obchodzi, oburzyło matki na całym świecie
  5. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedzieliście o wszystkich, opadną wam szczęki

źródła: Gala, wp.pl, pudelek.pl, fakt.pl

Poprzedni artykułAnna Samusionek kiedyś była równie piękna, co teraz. Gwiazda opublikowała zdjęcia sprzed lat.
Następny artykułPedicure krok po kroku. Zobacz, jak przygotować swoje stopy na plażę!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.