Alicja Szemplińska, nastoletnia zwyciężczyni dziesiątej edycji programy The Voice of Poland jest teraz na językach wszystkich. Dziewczynie wróżona jest wielka kariera, czy ma na nią szansę? Kim jest ta ambitna licealistka i jakie są jej plany na przyszłość? Występ w The Voice of Poland to nie było jej pierwsze pojawienie się w telewizji. 

30 listopada 17-letnia Alicja Szemplińska została zwyciężczynią dziesiątej edycji programu The Voice of Poland. Dziewczyna od dziecka miała w sobie pasję do śpiewania, teraz być może w końcu będzie miała szansę na to, by się w tym zakresie spełniać. 

Kim jest Alicja Szemplińska?

Alicja Szemplińska to 17-letnia uczennica liceum z Ciechanowa. Na co dzień dziewczyna wciąż się uczy, teraz jednak rozwija w sobie również pasję do muzyki, którą ma w sobie od dziecka. Jej pierwszą inspiracją był trener muzyczny Michaela Jacksona. To dzięki Sethowi Riggsowi odkryła w sobie miłość do soulu.

alicja szemplińska
instagram.com/aliciaszemplinska

Kim jest młoda artystka?

W telewizji zadebiutowała w programie Hit! Hit! Hurra!, w którym wystąpiła w 2016 roku. Zwyciężyła tę edycję programu, co zapewne ułatwiło jej znacznie występ w tegorocznym The Voice of Poland

Szansa na wielką karierę

Po wygranej w The Voice of Poland Alicja Szemplińska jednała sobie serca Internautów, którzy wróżą jej wielką karierę. Ostatnio dziewczyna wypuściła swój pierwszy singiel Prawie my. Ma on być jej przepustką na szczyt. Fani zachęcają Alicję, by wzięła udział eliminacjach do Eurowizji w przyszłym roku. 

Obecnie dziewczyna wciąż koncentruje się przede wszystkim na nauce. Piosenki pisze do szuflady. Może jednak teraz właśnie jest moment, w którym ruszy z kopyta również jej kariera.

Co sądzicie o młodej piosenkarce? Czy Alicja Szemplińska ma szansę na to, by stać się wielką gwiazdą?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

alicja szemplińska
instagram.com/aliciaszemplinska

Alicja Szemplińska jest zwyciężczynią 10. edycji programu The Voice of Poland

alicja szemplińska
instagram.com/aliciaszemplinska

Dziewczyna uczęszcza do liceum.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Black Friday. W poniedziałek też warto zrobić zakupy
  2. Córka Martyny Wojciechowskiej zostanie makijażystką? Gwiazda opublikowała zaskakujące zdjęcie
  3. Monika Zamachowska po zwolnieniu w TVP: ”Jestem w stanie euforycznym”
  4. Eleni dziś ma 63 lata i wciąż wygląda zjawiskowo. Czas się dla niej zatrzymał, co za figura
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza, olej palmowy

źródła: pudelek.pl, voice.tvp.pl, radiozet.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego