AliExpress słynie z najróżniejszych gadżetów czy ubrań na każdą okazję. Sukces chińskiego serwisu sprzedażowego otworzył furtki wielu polskim przedsiębiorcom, którzy czerpią z niego towar do swoich sklepów. Portal pudelek.pl donosi, że podobnie postępuje Honorata Skarbek. Ubrania z AliExpress znajdziemy u niej aż 2 razy drożej.

Afery metkowej ciąg dalszy. Klienci zaczęli zwracać coraz większą uwagę na metki i pochodzenie zakupionych produktów. Okazuje się, że nie tylko Jessica Mercedes ma coś za uszami. Pudelek odkrył, że w sklepie SunsetShop Honoraty Skarbek znajdziemy ubrania z AliExpress. Gwiazda od razu skomentowała sprawę.

Honorata Skarbek kupuje ubrania w AliExpress

Przeprowadzone przez ww. portal drobne śledztwo wykazało, że gwiazda wiele ze swoich produktów zakupiła poprzez AliExpress. Ubrania, a nawet ich zdjęcia, na obu stronach są identyczne. Różnica tkwi tylko w cenie. U Skarbek te same ciuchy dostaniemy dwa razy drożej. Piosenkarka szybko na InstaStories opisała funkcjonowanie swojego sklepu.

– Powtarzałam wiele razy, że zajmuję się dobieraniem/selekcją odpowiednich produktów, które kupuję w masowych hurtowniach, które znajdują się w Polsce, a te pozyskują produkty od przeróżnych dystrybutorów. Moją rolą jest również marketing, promocja. Prowadzę swój biznes klarownie, jasno, z prawdziwą komunikacją, bez żadnych szemranych zakamarków – cytuje pudelek.pl Honoratę.

  1. Po porodzie spojrzała na zdjęcie USG i pobladła. Nie mogła uwierzyć, co widzi
  2. 11-latka była w stanie śmierci mózgowej przez 4 lata. Nagle wydarzyło się najbardziej niespodziewane, rodzina zdębiała z wrażenia
  3. Biedronka wprowadziła do oferty prawdziwy hit. Cena naprawdę zachęcająca, trzeba się spieszyć

AliExpress – hurtowania polskich marek?

Wychodzi na jaw, że bardzo dużo polskich sklepów czy marek zakupuje swój towar właśnie na AliExpress. Na chińskim serwisie sprzedażowym rzeczywiście wszystko jest znacznie tańsze, ale na przesyłkę niekiedy czeka się aż 2 miesiące. Ludzie z reguły są niecierpliwi i wolą już zapłacić nieco więcej, a otrzymać produkt w ciągu kilku dni.

Tymczasem, niezwykle korzystną ofertę w swoich sklepach zapowiedział także Lidl. W marketach pojawi się hit lata 2020. Szczegóły znajdziecie tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

aliexpress
fot. instagram.com/honkabiedronka

Ubrania dostępne w sklepie możecie zobaczyć także na oficjalnym Instagramie Honoraty Skarbek. Gwiazda reklamuje je we własnej osobie.

aliexpress
fot. screen instagram.com/honkabiedronka

Gwiazda przyznała, że nie projektuje produktów sama.

aliexpress
fot. instagram.com/honkabiedronka

Honorata Skarbek od razu skomentowała całą sprawę. Ma rację?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Autobus uderzył w drzewo, 10 osób jest rannych. Trwa akcja ratunkowa. Poważny wypadek pod Warszawą.
  2. Strzelanina z udziałem aż 100 osób pod stolicą. Do akcji wkroczyła policja, dramatyczne doniesienia z Ukrainy
  3. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła na miejscu. Tragedia chwilę po ślubie
  4. Na obrazku chowa się kot. Test na spostrzegawczość przerasta aż 99% osób, widzisz go?
  5. Lojalny kundelek przez trzy miesiące czekał na pana w szpitalu. Prawda była jednak bolesna
  6. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane chwilę przed zniesieniem obostrzeń. Kolejne zgony

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułKolor włosów – jak dobrać odpowiedni do karnacji i koloru oczu?
Następny artykułJak pobudzić produkcję kolagenu w organizmie? 
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.