Ałła Pugaczowa z partnerem udowodnili innym parom, że nie ma rzeczy niemożliwych. Piosenkarka rosyjskiego pochodzenia w wieku 64 lat poślubiła o 27 lat młodszego partnera. Niedługo potem na świecie pojawiły się bliźniaki! Dla wielu osób było to olbrzymim zaskoczeniem! 

Diwa rosyjskiej piosenki Ałła Pugaczowa świeciła triumfy na całym świecie, a jej piosenki znali wszyscy. Piękna, utalentowana i charyzmatyczna artystka skupiała na sobie spojrzenia wszystkich. Przyjaźniła się z królową polskiej estrady, a jej życie po dziś dzień jest bardzo barwne. Wyszła za mąż w dojrzałym wieku i ma dwójkę dzieci ze związku z młodszym partnerem! Poznajcie szczegóły tej zaskakującej historii!

Ałła Pugaczowa z partnerem

Ałła Pugaczowa po raz piąty stanęła na ślubnym kobiercu w 2011 roku i poślubiła Maksima Gałkina, po dziesięciu latach znajomości. Ceremonia ślubna odbyła się z dala od błysku fleszy i była zachowana w tajemnicy. Obecni byli na niej tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. Maksim jest czwartym mężem diwy. Jej mężami byli: Mykołas Orbakas, Aleksandr Stefanowicz, Jewgienij Bołdin i Filipp Kirkorow. 

Rosyjska diva w późnym wieku została matką

 W 2013 roku na świat przyszły bliźnięta – Liza i Harry, które urodziła surogatka. Wokół narodzin bliźniaków narosło mnóstwo teorii i złośliwi komentowali, jak to możliwe, że tak leciwa kobieta wciąż jest posiadaczką komórek jajowych. Okazało się, że artystka ubezpieczyła się na wypadek menopauzy i zamroziła swoje komórki jajowe. W Rosji wynajęcie surogatki to koszt około 700 tysięcy złotych. Pugaczowa jest jedną z najbogatszych kobiet w Rosji, dlatego wydatek tego rzędu nie był dla niej żadnym problemem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ałła pugaczowa z partnerem
facebook.com/retro.prl/

Rosyjska wersja programu muzycznego X factor nazywa się Faktor A na część Ałły Pugaczowej. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMarta Kaczyńska opowiedziała o niezwykłym zdarzeniu przed katastrofą smoleńską. Historia wzrusza do łez
Następny artykułPolak zabił psa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia