Ameryka Express już niedługo powróci na antenę stacji TVN. Jak się okazuje, producenci wybrali już nowych uczestników popularnego programu. Sprawdź, kogo będziemy mogli zobaczyć w tej edycji.

Program z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie było więc wątpliwości, że stacja zdecyduje się na jego kolejne odsłony. Po liście nowych uczestników można stwierdzić, że będzie to prawdziwy hit.

Lista nowych twarzy show popularnego show

Od samego początku września bieżącego roku było wiadome, że w najnowszej edycji programu wezmą udział gwiazdy znane z innego programu stacji TVN, Żony Hollywood. Producenci wierzą, że Iwona Benjamin i Reggie nadal są uwielbiani przez widzów i bardzo chętnie zobaczą ich w nowej odsłonie popularnego show.

Teraz oficjalny profil programu Azja Express na Instagramie podał nazwiska kolejnych nowych twarzy tej edycji. Trzeba przyznać, że może być naprawdę gorąco. Do Ameryki Środkowej udało się oczywiście 8 par. Tym razem byli to:

Grażyna Wolszczak z synem Filipem Sikorą,

Paweł Deląg z Dariuszem Lipką,

Karolina Pisarek z przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską,

Małgorzata Heretyk z Ernestem Musiałem,

Patrycja Markowska z Żanetą Luberą,

Iwona Benjamin wraz z mężem Reggie,

bracia Grzegorz i Rafał Collins,

Marcin „Różal” Różalski z Bartoszem Fabińskim

Kto poprowadzi nową edycję Ameryka Express?

W rolę nowej prowadzącej hitu stacji TVN wcieli się Daria Ładocha. Gwiazda na co dzień jest blogerką kulinarną. To także zwyciężczyni programu Agent-Gwiazdy 2, którego odcinki kręcono w Argentynie. Stanowisko gospodarza objęła po Agnieszce Woźniak-Starak, która obecnie po tragicznej śmierci jej ukochanego męża, dała sobie na jakiś czas spokój z kamerami i światłem reflektorów. 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że program Ameryka Express będziemy mogli zobaczyć już w wiosennej ramówce stacji. Poprzednia odsłona pokazywana była na antenie TVN w środy, o godzinie 21:30. Nie wiemy, jak będzie tym razem, ale jedno jest pewne. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl producentka projektu Marta Więch zapewniła, że będzie to wyjątkowa edycja. 

-Nigdy wcześniej w programie nie mieliśmy tak różnorodnej grupy pod względem wieku, zawodu, osobowości. Taka ekipa nigdy nie miałaby szansy się spotkać prywatnie. Kiedy zobaczyłam ich na lotniku pomyślałam jedno-jak oni sobie poradzą z wyzwaniami, czy wiedzą, na co się piszą, jak się dogadają ze sobą.- powiedziała dziennikarzom Wirtualnemedia.pl.

Jak dodaje, od początku miała świadomość, że z taką ekipą nie będzie nudno. I nie pomyliła się. Uczestnicy zapewnili całej produkcji wiele pozytywnych emocji, czego owoce będziemy mogli podziwiać już wkrótce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ameryka Express
instagram.com/darialadocha

Nową prowadzącą programu Ameryka Express będzie Daria Ładocha.

Ameryka Express
instagram.com/aga_wozniak_starak

W dotychczasowych edycjach gospodarzem programu była Agnieszka Woźniak-Starak.

Ameryka Express
instagram.com/amerykaexpress.tvn

Nowi uczestnicy zmierzą się wieloma trudnymi zadaniami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hanna Lis wyznała prawdę o stanie zdrowia swojego męża. Lekarze nie chcieli nic mówić
  2. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. „Jego stan jest ciężki”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

źródło: pudelek.pl, wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułMałgorzata Braunek i Barbara Brylska. Przyjaciółki i rywalki – w życiu i na scenie
Następny artykułMyślała, że wyciska pryszcza. Chwilę później walczyła o życie
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.