Amy Schumer powitała na świecie swoje pierwsze dziecko! Amerykańska aktorka, słynąca z wielkiego poczucia humoru i dystansu do siebie, podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda kina pochwaliła się zdjęciem synka i opatrzyła je dowcipnym opisem: nasze royal baby! Urodziła dokładnie w ten sam dzień, co Meghan Markle!

Amy Schumer od lat rozbawia do łez tysiące widzów na całym świecie. Warto śledzić jej media społecznościowe choćby z tego względu, że mimo zawrotnej kariery, sławy i popularności, nadal pozostała zwykłą, normalną dziewczyną z sąsiedztwa.

Komediowa aktorka nie przepuściła okazji i w zabawny sposób zakomunikowała fanom, że na świat przyszedł jej syn. Traf chciał, że porób zbieg się z porodem Meghan Markle 😉

Amy Schumer urodziła!

Amy opublikowała urocze zdjęcie w towarzystwie swojego męża, Chrisa Fishera i noworodka, wykonane tuż po porodzie. Ten widok chwyta za serce! Gwiazda nie byłaby sobą, gdyby nie zażartowała w typowy dla siebie sposób. Narodziny jej synka zbiegły się w czasie z narodzinami syna Meghan Markle i Księcia Harrego. Schumer podpisała zdjęcie w uroczy sposób:

Our royal baby was born (urodziło się nasze royal baby)- możemy przeczytać na jej profilu.

Na Instagramie Amy próżno szukać pięknych, wyretuszowanych zdjęć, które wyszły spod komputerowego pędzla grafika. Aktorka ma do siebie dużo dystansu i z humorem podchodzi do otaczającej ją rzeczywistości. Dzięki temu jej media społecznościowe obfitują w naturalne, niewymuszone ujęcia, które pokazują rzeczywistość, a nie jej zakrzywiony obraz.

Radosna nowina

Amy Schumer ogłosiła światu w październiku zeszłego roku, że spodziewa się dziecka. Aktorka nie ukrywała, że bardzo źle zniosła ciążę, szczególnie w trzecim trymestrze. Zmagała się z niepowściągliwymi wymiotami ciężarnych i z powodu tej dolegliwości trafiła do szpitala.

Na szczęście poród przebiegł pomyślnie, a Amy i Chris zostali szczęśliwymi rodzicami uroczego chłopca. Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy szczęścia i zdrowia dla maluszka!

ZOBACZ ZDJECIA:

amy schumer
instagram.com @amyschumer

Zobaczcie urocze zdjęcie, które Amy Schumer opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

amy schumer
instagram.com @amyschumer

Amy ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii. To zdjęcie miało w zabawny sposób nawiązywać do MET Gala. 🙂

amy schumer
instagram.com @amyschumer

Aktorka sama wielokrotnie przyznawała, że źle znosi ciążę.

amy schumer
instagram.com @amyschumer

Serdecznie gratulujemy przyszłej mamie!

amy schumer
instagram.com @amyschumer

Koniecznie obejrzyjcie film Amy Schumer Growing, który dostępny jest na platformie Netflix.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Kasi Smutniak zginął na jej oczach. Gwiazda bardzo długo dochodziła do siebie
  2. Półtoraroczny syn gwiazdy „Na Wspólnej” chorował na raka mózgu. Lekarze nie dawali mu szans
  3. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  4. Adam Małysz wyprawi córce góralskie wesele! Dostanie też wyjątkowy prezent
  5. Odbiera mowę. Ujawniono jak będzie wyglądać grób Skrybant-Dziewiątkowskiej

źródło: gala.pl