Andrzej Duda zdecydował się na krok, którego nie zapomną mu miliony Polaków. TVN, TVN24, ONET oraz WP wystosowały zaproszenia do głowy państwa i Rafała Trzaskowskiego na debatę, która miała odbyć się 2 lipca 2020 roku. Jak informowali przedstawiciele — głównym założeniem było zadanie kandydatom na prezydenta pytań przez dziennikarzy wszystkich stacji.

Andrzej Duda nie pojawi się na debacie. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów dysputy, sztab prezydenta odmówił uczestnictwa w wydarzeniu. Przez decyzję głowy państwa spotkanie kandydatów nie będzie mogło się odbyć.

Polacy mogą mu tego nie wybaczyć: Andrzej Duda odmówił uczestnictwa w debacie

Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia opublikowanego na portalu wiadomosci.onet.pl, TVN, TVN24, ONET i WP zaprosiły kandydatów na głowę państwa do wspólnej dysputy. Debata miała na celu ułatwienie obywatelom podjęcie decyzji o wyborze prezydenta.

Według informacji zamieszczonych w oficjalnym komunikacie wiemy, że organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by debata demokratyczna, transparentna, pozbawiona elementów faworyzacji kandydatów oraz zorganizowana tak, by można byłą ją bez problemu obejrzeć w telewizji i internecie.

  1. Niespodziewane wieści o Gabrielu z ”Królowych życia”. Chodzi o Rafała i jego prześladowcę
  2. Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia
  3. Oświadczenie majątkowe Łukasza Szumowskiego. Nie do wiary, co znajduje się w jego domu

Komunikat organizatorów debaty

Niedawno pisaliśmy o wpisie Andrzeja Dudy związanym z nadchodzącą debatą organizowaną przez TVP. Niezależna telewizja we współpracy z portalami zaprosiła kandydatów na stanowisko prezydenta na kolejną dysputę. Rafał Trzaskowski za pośrednictwem Twittera poinformował, że chętnie weźmie udział w wydarzeniu. Niestety, dziś opublikowano komunikat dotyczący debaty.

Zaproszenie na debatę było jednocześnie zaproszeniem sztabów do dyskusji na temat wszystkich jej szczegółów i zasad. Niestety sztab Andrzeja Dudy odmówił uczestnictwa w tych rozmowach i ostatecznie poinformował nas, że ich kandydat nie weźmie udziału w debacie. Tym samym z przykrością informujemy, że jutrzejsza debata nie może się odbyć — napisali pomysłodawcy debaty w oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na portalu wiadomosci.onet.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Rafał Trzaskowski chciał wziąć udział w debacie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. „Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic”
  2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani
  3. Dramatyczne sceny w zachodniej Polsce. Mężczyzna pobił kobietę i porwał malutkie dziecko
  4. Karolina wyszła załamana od ginekologa. Nigdy nie zapomni jego okropnych słów
  5. Ciężko chorował na nowotwór. Media właśnie obiegła wiadomość, niestety nie żyje kochany aktor
  6. Zbliża się 2. rocznica śmierci Kory. Widok jej grobu zwala z nóg, ciężko uwierzyć co zrobili fani

Źródło: wiadomosci.onet.pl

 

Poprzedni artykułNajdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
Następny artykułRadosław Majdan pokazał zdjęcie Małgorzaty. Jeden szczegół zbulwersował fanów, złapali się za głowy
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.