Andrzej Duda, podczas spotkania wyborczego w Nowej Soli, został znieważony przez jedną z uczestniczek wiecu. Jak podaje Polsat News, nagranie z wydarzenia, które zostało opublikowane w internecie, ma być dowodem w sprawie, w której policja wszczęła postępowanie. Za wulgarne okrzyki pod adresem prezydenta, kobieta może zostać pozbawiona wolności.

Policja wszczęła postępowanie w sprawie publicznego znieważenia prezydenta. Niecenzuralne słowa jednej z uczestniczek wiecu padły, kiedy Andrzej Duda wystąpił podczas spotkania wyborczego w województwie lubuskim. Nagranie  incydentu, które pojawiło się w sieci, jest bezsprzecznym dowodem w sprawie.

Andrzej Duda znieważony podczas wiecu

Film, na którym uwieczniono niecenzuralne słowa uczestniczki wiecu w stronę Andrzeja Dudy, został opublikowany na stronie oraz Twitterze Radia Zachód. Nagranie przestawia kobietę, która wygwizduje prezydenta i wykrzykuje wulgaryzmy pod jego adresem. Policja wszczęła postępowanie w sprawie.

– Jest prowadzone z art. 135 § 2. Kodeksu karnego, który mówi o tym, że ten, kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze do trzech lat pozbawienia wolności. Film, który pojawił się w przestrzeni publicznej, jest teraz dowodem w tej sprawie – powiedział w rozmowie z Polsat News rzecznik prasowy lubuskiej policji Marcin Maludy.

  1. Gabriel z programu „Królowe Życia” cierpi po rozstaniu. Wyjechał z Warszawy, pokazał smutne zdjęcia
  2. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na „palce diabła”
  3. Mieszkańcy Łodzi nie wierzyli własnym oczom. Rodzice prowadzili dzieci na smyczy, odpowiedzą przed prokuraturą

Andrzej Duda: policja wszczęła postępowanie

Jak się okazuje, nagranie, które zostało zamieszczone w internecie, jest bezsprzecznym dowodem w sprawie. Incydent miał miejsce w czwartek, 2 lipca, kiedy Andrzej Duda w ramach kampanii odwiedził Nową Sól i Sulęcin w województwie lubuskim.

W stronę Andrzeja Dudy padły nieprzychylne słowa. Ponadto skandowano hasła, które również godziły w jego osobę. Niektórzy przynieśli ze sobą także plakaty przedstawiające wizerunek kontrkandydata obecnego prezydenta. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ANDRZEJ DUDA
fot. facebook.com/andrzejduda/

ZOBACZ TEŻ:

  1. Antoni Macierewicz nie daje o sobie zapomnieć. Grzmiał o „reklamie” krzywdzenia dzieci, zadziwiające zarzuty pod adresem Trzaskowskiego
  2. Korea Północna nie pozostawiła złudzeń. Wszystko jest już jasne, negocjacji nie będzie
  3. Uwielbiany polski kabareciarz błaga tylko o jedno. Sytuacja jest dramatyczna, liczy się każda pomoc
  4. Antek Królikowski szybko pocieszył się po rozstaniu. Pokazał zdjęcie, które mówi wszystko
  5. Gdzie na grzyby? Wiemy, gdzie pojawiło się ich mnóstwo
  6. Nagrał niebywały moment, gdy piorun uderzył w budynek sądu. Widok wywołuje ciarki i zapiera dech jednocześnie

Źródło: polsatnews.pl 

 

Poprzedni artykułKiedyś marzenie każdego dziecka. Mieliście Tamagotchi?
Następny artykułZnaki zodiaku kobiet, które podbijają serca wszystkich. Po prostu nie da się ich nie lubić
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.