Andrzej Duda podczas wywiadu udzielonego w programie Gość Wydarzeń w telewizji Polsat zdradził, jak wygląda jego relacja z córką. Zapytany o brak poparcia ludzi młodych, powołał się na swoją relację z Kingą, która jak twierdzi prezydent, opiera się na różnicach. Do dzisiaj mamy różnice w wielu sprawach – zaznaczył prezydent. 

Jak zauważył prowadzący program Gość Wydarzeń, Bogdan Rymanowski prezydent nie znalazł w I turze wyborów poparcia szczególnie wśród młodych osób. Andrzej Duda swoją odpowiedź na ten zarzut poparł wspomnieniem relacji z córką, która jak się okazało, nie należała do najprostszych. 

Andrzej Duda: relacja z córką nie zawsze była kolorowa

Bogdan Rymanowski podczas programu zapytał, jaki prezydent ma stosunek do tego, że nie popierają go młodzi ludzie. Andrzej Duda postanowił w odpowiedzi zasięgnąć własnego doświadczenia i wspomniał o wychowywaniu córki. Przede wszystkim jednak wyjaśnił, dlaczego młodzi nie chcą na niego głosować:

– Myślę, że młodzi zawsze są tacy trochę anty tym, którzy akurat rządzą. Taka jest natura młodych, że oni zawsze są trochę zbuntowani, zawsze trochę kontestują – wyjaśnił prezydent i odwołał się do własnych doświadczeń:

– Przecież ja też wychowałem córkę, która już dzisiaj jest dorosła, ale też pamiętam jej młode lata. Do dzisiaj mamy różnice w wielu sprawach, ona ma swoje zdanie, ja mam swoje, więc doskonale to rozumiem – wytłumaczył Andrzej Duda.

  1. Wspaniałe informacje dla emerytów. Skorzystać może aż 76 tysięcy osób
  2. Jajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatę
  3. Matka przez 40 lat udawała mężczyznę. Powód wywołuje łzy, wszystko zrobiła dla córki

Kinga Duda wspiera tatę?

Andrzej Duda przyznał, że różni się w niektórych sprawach z córką. Jednak nie zgodził się z tym, że młodzi są przez niego pokrzywdzeni:

– Ale ja przez całe to pięć lat wspierałem młodych – tłumaczył prezydent podczas wizyty w programie Gość Wydarzeń.

Kinga Duda podczas aktualnej kampanii ojca nie zabierała publicznie głosu. Jest zajęta swoim życiem, które prowadzi aktualnie w Londynie. Pod koniec tego roku córka prezydenta skończy 25 lat. Tymczasem osiągnęła już tytuł magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także spore doświadczenie zawodowe zarówno za granicą jak i w kraju.

Kinga Duda unika rozgłosu i mediów, ale wiadomo, że ma silny charakter. Szczególnie było o tym głośno, gdy wybuchła epidemia koronawirusa a ona mimo usilnych próśb swoich rodziców nie chciała zgodzić się na powrót do kraju.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ANDRZEJ DUDA
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Kinga Duda ma mocny charakter. Córka prezydenta zdecydowała się robić karierę poza granicami Polski, by nikt nie patrzył na nią przez pryzmat rodziców.

andrzej duda
prezydent.pl, Grzegorz Jakubowski/KPRP

Rodzice są bardzo dumni ze swojej córki.

Andrzej Duda
Screen z transmisji na żwyo facebook.com/Andrzej Duda

Andrzej Duda ocenił, że brak poparcia wśród młodych jest wynikiem ich buntu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące emerytów nie odzyska pieniędzy. Właśnie zapadła druzgocąca decyzja
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. Bardzo smutne informacje o bonie 500 plus. Mnóstwo dzieci nie będzie mogło z niego skorzystać
  4. Czy wasze zwierzaki już wstały? Pochwalcie się nimi
  5. Pamela Anderson skończyła 53 lata. Nie do wiary, jak dziś wygląda gwiazda ”Słonecznego patrolu”
  6. Niebywałe sceny na pogrzebie Karpiel-Bułecki. Zdjęcie pojawiło się w sieci

źródło: pudelek.pl

 

Poprzedni artykułGdzie na grzyby? Wiemy, gdzie pojawiło się ich mnóstwo
Następny artykułUwielbiany polski kabareciarz błaga tylko o jedno. Sytuacja jest dramatyczna, liczy się każda pomoc
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl