Andrzej Duda w sobotę 4 lipca odwiedził Wrocław, gdzie odbył się wiec, na którym zjawili się zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy obecnego prezydenta. Niestety, podczas wydarzenia doszło do niebezpiecznego incydentu. Jak poinformowała Gazeta Wrocławska, zaatakowano jednego z jej dziennikarzy. Nie obeszło się bez interwencji policji. 
 
Jak donosi portal fakty.interia.pl, przed sobotnim wiecem Andrzeja Dudy na wrocławskim rynku zgromadziła się grupa przeciwników ubiegającego się o reelekcję prezydenta. Protestujący w pobliżu sceny ludzie, zostali odcięci przez policję. Doszło do dramatycznych scen. 
 
 
Andrzej Duda: dramat na wiecu
 
Jak się okazuje, podczas dzisiejszego wystąpienia prezydenta doszło do zamieszek i nie obeszło się bez interwencji policji. Gazeta Wrocławska poinformowała, że podczas wiecu zwolennik Andrzeja Dudy zaatakował ich dziennikarza, który prowadził relację na żywo.
 

Z dużą siłą uderzył go w głowę. Policja spisała mężczyznę, nie został jednak zatrzymany i w dalszym ciągu demonstruje na Rynku – przekazuje fakty.interia.pl. Dodatkowo, policja usiłowała usunąć liderkę Strajku Kobiet, odpowiedzialną za zorganizowanie manifestacji, z miejsca, gdzie miał przebywać Andrzej Duda. 

Manifestacja wiecu Andrzeja Dudy

Przed wiecem Andrzeja Dudy we Wrocławiu doszło do manifestacji, zorganizowanej przez Martę Lempart, liderkę Strajku Kobiet. Jak informuje Interia, uczestnicy demonstracji mieli skandować takie hasła jak: MarionetkaMamy dość czy Tutaj przegrasz, a w trakcie przemówienia prezydenta, było słychać gwiazdy.

Jak informuje Gazeta Wrocławska, funkcjonariusze próbowali usunąć liderkę z miejsca, ta jednak nie dała za wygraną. Według Marty Lempart jej manifestacja była legalnie zgłoszona, natomiast to sztab Andrzeja Dudy nie zgłosił zgromadzenia w terminie. Kobieta zapowiedziała złożenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ANDRZEJ DUDA
fot. facebook.com/andrzejduda/

W sobotę 4 lipca Andrzej Duda udał się do Wrocławia, gdzie przemówił do tłumu. Niestety, podczas wiecu doszło do dramatu. Jeden z uczestników zaatakował dziennikarza. Potrzebna była interwencja policji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pałac Prezydencki. Człowiek przebrany za Andrzeja Dude rozdawał musztardę
  2. Dantejskie sceny w PKP. Wkroczyła policja, nie miał maseczki, wrzeszczał
  3. Co zobaczyłeś najpierw? Zdjęcia, które zaraz ujrzysz, odkryją twoją najmroczniejszą stronę
  4. Makijaż nie tylko na twarzy? Nowa moda na malowanie miejsc intymnych może być niebezpieczna
  5. Były mąż Małgorzaty Rozenek jest w trudnej sytuacji. Gwiazda zrobiła dla niego wspaniałą rzecz
  6. Zbierali grzyby, ale nie w lesie ani na polanie. Wybór miejsca odbiera mowę, mało kto by się odważył

Źródło: Gazeta Wrocławska, fakty.interia.pl 

 
 
 
Poprzedni artykułJuż postanowione. 1 sierpnia zniknie z anteny sławna stacja telewizyjna, istnieje od 18 lat
Następny artykułMarta Manowska wzięła ślub? Zdradził ją jeden szczegół, fani wniebowzięci
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.