Andrzej Duda wypowiedział się na temat kobiet. Obecny prezydent oraz jego rywal o prezydencki fotel – Rafał Trzaskowski, nieustannie odpierają swoje wzajemne ataki. Tym razem Andrzej Duda odniósł się do słów Rafała Trzaskowskiego, wypowiadając się na temat kobiet. Jednak na pewno nie wszystkim przypadnie do gustu jego wypowiedź.

Andrzej Duda w odpowiedzi na słowa swojego rywala wypowiedział się na temat kobiet. Pomimo tego, że prezydent twierdzi, że nikt nie nastawał na prawa kobiet, zapewne wielu z nich nie spodobają się słowa Andrzeja Dudy. Ten wspomniał między innymi o czarnym proteście.

Andrzej Duda o kobietach

Rafał Trzaskowski w swojej piątkowej wypowiedzi skrytykował wizję Polski Andrzeja Dudy. Zarzucił obecnemu prezydentowi tworzenie rewolucji, która atakuje prawa kobiet. Andrzej Duda odniósł się do tych słów przy okazji programu Gość Wydarzeń i rozmowy z Bogdanem Rymanowskim. Co na temat Rafała Trzaskowskiego sądzi prezydent?

– Wyszukuje różnego rodzaju argumenty, które są w większości absolutnie kłamliwe i są manipulacją, dlatego że na prawa kobiet nikt nie nastawał, ja w ogóle nie rozumiem, o czym tutaj jest mowa – skwitował prezydent.

  1. TVP przygotowało dla Viki Gabor wyjątkową niespodziankę. Wszystko z okazji jej urodzin
  2. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  3. W najbliższą niedzielę możemy nie dowiedzieć się, kto wygra wybory. Wszystko przez jedną rzecz

Andrzej Duda atakuje rywala

Redaktor jednak był nieustępliwy i zasugerował prezydentowi, że może chodzić o czarny protest, odbywający się kilka lat temu. Co na to sam zainteresowany? 

– Ja bym tej kwestii nie mieszał z szacunkiem do kobiet, to była kwestia, w moim przekonaniu, absolutnie ideologiczna – oświadczył prezydent. 

Odnośnie czarnego protestu prezydent dodał także, że zdania kobiet dotyczące ustawy aborcyjnej są podzielone, a wszystko zależy od interpretacji swojego prawa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ANDRZEJ DUDA
Fot. DOMIN/AGENCJA SE/East News

Andrzej Duda odniósł się do słów swojego rywala.

andrzej duda
Fot. Jakub Kaminski/East News. Fot. Piotr Molecki/East News,

Pomiędzy kandydatami trwa rywalizacja.

RAFAŁ TRZASKOWSKI
Fot. Piotr Molecki/East News, Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 02.04.2020. Epidemia koronawirusa. Konferencja prasowa prezydenta stolicy Rafala Trzaskowskiego

Ostateczny wynik poznamy już w niedzielę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poważne problemy tysięcy klientów PKO BP, znika ważna usługa. Takiej sytuacji jeszcze nie było
  2. Porażający wypadek na Pomorzu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe. Dla turystów wyznaczono objazdy
  3. Marcin Prokop powiedział, co sądzi o karierze politycznej Szymona Hołowni. Padły słowa, których nikt się nie spodziewał
  4. Ochroniarz podczas obchodu wszedł do gabinetu ginekologicznego. Nie wiedział, że jest nagrywany, zrobił rzecz, której będzie wstydził się do końca
  5. Wielka tragedia pod Kielcami. Sąsiad dokonał egzekucji sołtysa, później na oczach policji zrobił dramatyczną rzecz
    6.W całym kraju wprowadzono stan alarmowy. Pilna decyzja premiera obowiązuje od dzisiaj

Źródło: polsatnews.pl

 

Poprzedni artykuł6 kobiecych cech, których najbardziej pożądają mężczyźni. Masz je? Nie będą w stanie ci się oprzeć
Następny artykuł66-latka od 8 lat przeżywa koszmar. Sąsiedzi zniszczyli jej życie, sytuacja jest coraz gorsza
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.