Andrzej Duda popełnił ogromny błąd. Jak się okazuje, w ocenie specjalistów, prezydent naraził się na poważne niebezpieczeństwo. Zapomniał o środkach ostrożności? Jak się okazuje, polityk nie miał pojęcia, że jest obserwowany. Zdaniem ekspertów, takie zachowanie niejednokrotnie ma tragiczne konsekwencje.

Andrzej Duda postanowił wykorzystać okres wakacyjny w pełni i wybrał się do jednego ze swoich ulubionych miejsc, prezydenckiego ośrodka wypoczynkowego w Juracie. Jak się okazuje, podczas wizyty został przyłapany na jednym, zasadniczym błędzie, który mógł obfitować w naprawdę poważne skutki.

Niebezpieczny błąd Andrzeja Dudy

Andrzej Duda znany jest z zamiłowania do aktywnego spędzania czasu i jak się okazuje, poza jazdą na nartach, prezydent ma słabość do szybkiej jazdy i skuterów wodnych. Niestety, popisy na morzu i brawura łatwo mogą zakończyć się tragedią. To, co wydarzyło się w Zatoce Gdańskiej, wyglądało bardzo niebezpiecznie.

Jak doniósł Super Express, Andrzej Duda miał poważny wypadek. Prezydent podczas jazdy skuterem wodnym, wraz ze swoją współpasażerką w wyniku utraty kontroli nad maszyną, wpadli do wody. Z ustaleń dziennika wynika, że polityk pływał z dużą prędkością. Jednak to nie jedyny błąd, jakiego się dopuścił. Sprawę skomentowali eksperci.

  1. Milioner pogrążony w żałobie, nic nie dało się zrobić. Rodzinna tragedia wstrząsnęła światem
  2. Daniel Martyniuk wpadł w dziki szał. Zaczął obrażać gwiazdę TVN, pokazał niestosowny gest

Andrzej Duda zapomniał o bezpieczeństwie nad wodą?

Czy Andrzej Duda zachował się na wodzie nieodpowiedzialne? W rozmowie z Se.pl sprawę skomentował Prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Sławomir Gicewicz oraz wielokrotny mistrz świata sportów motorowodnych Waldemar Marszałek. Opinia mężczyzn nie pozostawia wątpliwości. Wszystko mogło skończyć się dużo gorzej.

Mądrzy ludzie zakładają na skuter także kask – wyjaśnił Sławomir Gicewicz, przypominając, że maszyna jest w stanie rozpędzić się do 120 km/h a upadek z niej może równać się z upadkiem z motoru na beton. 

– Ludzi często gubi brawura, nonszalancja – dodał sportowiec, zauważając, że nierzadko osoby, które korzystają ze skuterów wodnych, nie pamiętają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. 

Na szczęście, ani Andrzejowi Dudzie, ani pasażerce nic się nie stało. Czy na przyszłość prezydent powinien być bardziej ostrożny?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Andzrej Duda
Fot. se.pl Prezydent Andrzej Duda miał groźny wypadek na skuterze. Maszyna leżała na boku. ZDJĘCIA data: 10.08.2020

Andrzej Duda miał wypadek na skuterze, o czym poinformował Se.pl. W sprawie wypowiedzieli się eksperci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Jego filmy kochali wszyscy, nie żyje legenda
  3. Pamiętacie Peggy ze ”Świata według Bundych”? Niesamowite, jak dziś wygląda
  4. Juror ”Mam talent” złamał kręgosłup. Przewrócił się na rowerze
  5. Niesamowita wiadomość od Biedronki, nie można przegapić. Będą rozdawać własne bony, masz tylko 1 dzień

źródło: gazeta.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułTVP przekazało informacje o kolejnym zakazie. Mieszkańcy w coraz gorszej sytuacji
Następny artykułPilny komunikat z ministerstwa. W końcu ujawnili całą prawdę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.