Andrzej Duda to postać, która w ostatnim czasie ciekawiła wszystkich Polaków. A to za sprawą wyborów prezydenckich 2020 oraz zaciętej i wyjątkowo wyrównanej walki z jego politycznym rywalem – Rafałem Trzaskowskim. W walce o fotel prezydencki zwyciężył Andrzej Duda. Prezydent świętował na Jasnej Górze. Uwagę przykuwa jeden szczegół.

Andrzej Duda zwyciężył ze swoim rywalem Rafałem Trzaskowskim, i to jego czeka druga kadencja prezydentury. Różnica w głosowaniu była minimalna. Andrzej Duda uzyskał 51,03 procent poparcia, jego rywal z kolei – 48,97 procent. Prezydent zaczął świętowanie na Jasnej Górze.

Andrzej Duda świętuje na Jasnej Górze

Andrzej Duda, aby świętować swoje zwycięstwo, przybył do Częstochowy. Prezydent o godz. 21 zjawił się na Apelu Jasnogórskim. To wieczorna modlitwa w intencji Polski oraz Kościoła. Tradycję tę zapoczątkował ojciec Jerzy Tomziński w 1953 roku.

Apel jest transmitowany przez radia i telewizje. Relacja z tego wydarzenia została także przekazana na profilu częstochowskiego sanktuarium.

  1. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje gwiazda YouTube, była w 8. miesiącu ciąży
  2. Andrzej Duda wycofuje się z emerytalnych obietnic? Poszło o pieniądze
  3. Czy słowa Agaty Dudy miały „drugie dno”? Niepokojąca informacja krąży po internecie, ludzie mają wątpliwości

Andrzej Duda oddaje się modlitwie

Na zdjęciach umieszczonych w mediach społecznościowych widać, że Andrzej Duda oddaje się modlitwie w ciszy. Pod zdjęciami widzimy podpis:

– Wybrany ponownie na najwyższy urząd w państwie Andrzej Duda zawierza Królowej Polski wszystkie sprawy Ojczyzny i Narodu.

Uwagę jednak przykuwa jeden szczegół – prezydent Polski nie ma na twarzy maseczki ochronnej! Co w obecnych czasach jest ryzykownym posunięciem ze strony osoby znajdującej się w miejscu publicznym. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Wicepremier podała pierwszy termin wypłaty 500+ na wakacje
  3. Aleksander Kwaśniewski w szczerych słowach o Andrzeju Dudzie. Nie zostawił na nim suchej nitki
  4. Zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka. Okazał się, że mąż gwiazdy TVN ma swoją mogiłę w Warszawie
  5. Jerzy Stuhr w bardzo ciężkim stanie. Aktor trafił do szpitala, podejrzewa się najgorsze
  6. Wszyscy w siedzibie TVN mówią tyko o Justynie Pochanke. Zdradzili powód jej odejścia

Źródło: wiadomości.razdiozet.pl

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.