Andrzej Duda pokonał swojego rywala – Rafała Trzaskowskiego i po raz kolejny zasiadł na fotelu prezydenta. To on przez najbliższe 5 lat będzie głową naszego państwa. W związku z tym wszystkich rodaków interesują najbliższe plany prezydenta. O tych opowiedziała jego rodzina. Czym zajmuje się prezydent? Możecie być zaskoczeni. 

W czasie drugiej tury wyborów prezydenckich Andrzej Duda zdobył 51,03 procent poparcia wśród rodaków, czym zapewnił sobie kolejne lata na prezydenckim fotelu. Jego rywal – Rafał Trzaskowski zdobył 48,97 procent głosów.

Andrzej Duda i jego plany

Antoni Duda – stryj prezydenta Polski rozmawiał z portalem Super Express. Odniósł się on do wyników, które zdobył Andrzej Duda. A także zdradził, jakie są najbliższe plany prezydenta.

– Bardzo kibicuję i sądzę, że Andrzej będzie kontynuował swoją politykę w pozytywnym tego słowa znaczeniu. I super nowych inicjatyw bym się nie spodziewał. Wszelkie inicjatywy należą bowiem do rządu. Liczę, że dalej będzie dobra współpraca rządu z prezydentem, szczególnie w kwestii gospodarki i właśnie tym będzie zajmował się prezydent z rządem, czyli gospodarką – zdradził stryj prezydenta – Antoni Duda.

  1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeżywają ciężkie chwile. Plotki potwierdziły się
  2. Wielki protest pod Sejmem, ludzie wyszli na ulice, mają dość. Co się dzieje i o co chodzi?
  3. Marcelinie Zawadzkiej grozi 8 lat pozbawienia wolności. Słowa gwiazdy są porażające

Andrzej Duda i poparcie dla prezydenta

Stryj Andrzeja Dudy dodał jednocześnie, że spodziewał się większego poparcia dla prezydenta. 

– Szczerze to spodziewałem się wyższego wyniku, kilka punktów procentowych więcej. Ale zważywszy na ostatni tydzień kampanii pełnej oszczerstw i szkalowania prezydenta, to z radością przyjęliśmy ten wynik, który jest – mówił członek rodziny Andrzeja Dudy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  2. Jest decyzja komisji o 500+ na wakacje. Tysiące Polaków już czeka
  3. Kinga Duda zaatakowana przez liderkę Strajku Kobiet. Nazwała ją polską wersją #NaziBarbie
  4. Kobieta kupiła bluzkę w popularnej sieciówce. Szybko pożałowała, na jej ciele pojawiły się poparzenia i pęcherze [FOTO]
  5. Zatrzymano 46-latkę, która kamieniem zaatakowała dziewczynkę. Jej zdjęcie trafiło do internetu, rozpoznano sprawczynię
  6. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli

źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułTragiczna śmierć gwiazdy. Właśnie podano prawdziwą przyczynę zgonu, synek aktorki przeżył
Następny artykułPamiętacie „Pomysłowego Wnuczka”? Zaradny chłopiec zawsze pomagał dziadkowi
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.