Andrzej Duda z łopatą w towarzystwie swojej żony pracującej obok w rękawiczkach. Taki widok dzisiaj zarejestrowali dziennikarze, podglądając poczynania pary prezydenckiej. Co oni robili?

Andrzej Duda i Pierwsza Dama podjęli się dzisiaj bardzo trudnego zadania. Razem z wieloma osobami chwycili za łopaty i zabrali się do ciężkiej pracy. Na miejscu byli obecni dziennikarze, którzy robili im zdjęcia. Reportaż można było także obejrzeć w programie Wydarznia Polsatu.

Andrzej Duda i Pierwsza Dama sadzą las

Dzisiaj odbyła się wielka akcja w jednej z miejscowości w Polsce. Jej głównymi uczestnikami była para prezydencka, która pojawiła się na miejscu w zaskakującym anturażu łopat i rękawic ogrodniczych, wszystko po to, by naprawić skutki dramatycznych wydarzeń ostatnich miesięcy.

Okazało się, że prezydent i jego żona pojawili się w leśnictwie Zdroje, położonym niedaleko Bytowa, by sadzić las. Huragan 100-lecia, który przeszedł przez to miejsce w 2017 roku, wyrządził ogromne szkody, by je naprawić, została wymyślona akcja o nazwie SadziMY, która powstała we współpracy z Lasami Państwowymi. 

  1. Koniec, Ewa Drzyzga jednak nie będzie prowadziła programu w TVN-ie. Niewiarygodne, co było powodem decyzji
  2. Radio Maryja nie odpuszcza. Tadeusz Rydzyk poszedł na wojnę, na antenie padły zadziwiające słowa
  3. Polsat właśnie przekazał fatalną wiadomość. Pilne ostrzeżenie skierowane do każdego z nas

Agata Duda o sadzeniu lasów

Agata Duda podczas uroczystego przemówienia towarzyszącego akcji przyznała, że w czasie godziny parze udało się posadzić 101 drzew, wspomniała także o tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w 2017 roku.

-Nawałnica, która przeszłą wówczas przez Polskę od Śląska po Pomorze zmiotła z powierzchni ziemi 70 tysięcy hektarów lasów – zaznaczyła Pierwsza Dama,

– Uszkodziła, czy zniszczyła wiele budynków. To, co najtragiczniejsze, w tejże nawałnicy to, że życie straciło sześć. osób, w tym dwie harcerki w Suszku. Ale przez te trzy lata, po tej tragedii udało się polskim leśnikom naprawić większość szkód – przyznała prezydentowa. 

Para prezydencka pracowała w pocie czoła w towarzystwie pracowników administracji publicznej, harcerzy, żołnierzy, strażaków, i pracowników Lasów Państwowych. Andrzej Duda nie raz był już widziany przy pracach ogrodowych, wygląda na to, że to jego wielka pasja. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  2. Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobie
  3. Chłopiec urodził się z nietypowym wyglądem. Lekarze powiedzieli rodzicom, że mogą go zostawić
  4. Pożar na autostradzie A4. Trwa wielka akcja gaśnicza, na miejsce jadą służby ratunkowe, wszystko dzieje się właśnie teraz
  5. Kinga Duda poniżona przez żołnierza. Potraktował ją w okropny sposób, padły niesłychane zarzuty
  6. Kochasz flaczki? Prosty błąd i nadają się do wylania, dodajesz majeranek i gałkę muszkatołową?

Źródło: polsatnews.pl, gp24.pl

 

Poprzedni artykułDo sieci wyciekło nagranie ze Szczeną z „Chłopaków do wzięcia”. Co on wyrabia? Żadne słowa nie opiszą scen z wideo
Następny artykułUczestniczka „Tańca z gwiazdami” wpadła w histerię. Nagle spojrzała w kamerę i zaczęła krzyczeć
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.