Andrzej Duda został przyłapany przed swoim domem w Krakowie. Niebywałe, jakiej czynności ze skupieniem oddawał się prezydent. Nie miał pojęcia, że zrobiono mu zdjęcie, które następie opublikował Super Express. Sprawę skomentował już ojciec głowy państwa.

Po wygranych wyborach Andrzej Duda wraz z małżonką udał się na wakacje w Juracie. Jak donosi Super Express, był to jednak bardzo krótki urlop. Bowiem niedługo po wyjeździe do Juraty prezydent został przyłapany przed swoim domem w Krakowie. Wyszło na jaw, czym się zajmował.

Andrzej Duda przed domem w Krakowie

Redakcja Super Expressu opublikowała zdjęcia prezydenta, który pochyla się nad czymś w ogrodzie. Jak się okazało, Andrzej Duda z przyjemnością oddawał się pracom ogrodniczym i wyrywał chwasty ze swojego podwórka. Tę sytuację skomentował nawet ojciec prezydenta, prof. Tadeusz Duda:

– To jest dla mojego syna rozrywka i przyjemność. Wszystko dla potrzeby fizycznego wysiłku. A ja oglądałem owoc tej pracy, bo właśnie widziałem się wtedy z synem, który bardzo chętnie wykonuje różne prace fizyczne, jeśli ma chwilę – powiedział profesor w rozmowie z Super Expressem.

 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
 2. Cios poniżej pasa. Krystyna Pawłowicz okrutnie zakpiła z urody swojej politycznej przeciwniczki, przypominamy
 3. Poważne kłopoty klientów PKO BP. Problemy także w ING, mBank i BNP Paribas, trzeba się przygotować

Andrzej Duda w ogródku – ukryta pasja

Jak podaje ojciec głowy państwa, Andrzej Duda chętnie oddaje się różnym pracom fizycznym. Wygląda na to, że jego dom w Krakowie właśnie jest przygotowywany i odświeżany dla nowej lokatorki. Możemy się domyślać, że to właśnie w ukochanym Krakowie zamieszka córka prezydenta.

Jak wyjawił dziadek Kingi, Tadeusz Duda, 25-latka postanowiła kontynuować swoją zawodową karierę w Polsce. To dobrze się składa, ponieważ jej mama, Agata Duda przygotowała dla niej propozycję nie do odrzucenia.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Jak się okazało, prezydent bardzo lubi pracę w ogrodzie.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Porażająca przeszłość Michela Morana. Zrobił coś niewybaczalnego, dostał surową karę, dziś się tłumaczy
 2. Skandal w Zakopanem. Oburzeni mieszkańcy się skarżą. Władze rozkładają ręce
 3. Już pewne, nowa, ważna zmiana przepisów. Dotyczy prawa jazdy Polaków
 4. Michał Szpak oskarżony o najgorsze. Pokazał, co napisała pod jego zdjęciem jedna z gazet
 5. Co dalej z Rafałem Trzaskowskim? Właśnie padły mocne słowa, wszystko już jasne
 6. Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu
 7. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?
 8. Wczesne objawy raka żołądka. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyć
 9. Sąsiad nie poradził sobie ze szczęściem uczestniczki „Nasz nowy dom”? Dramat kobiety, której pomogła Katarzyna Dowbor

źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułRodzice żegnali się z umierającą córeczką. Nagle otworzyła oczy i wypowiedziała słowa, których nie zapomną do końca życia
Następny artykułZgadniecie, ile lat ma Elżbieta Jaworowicz? Cały czas wygląda zachwycająco
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.