Małgorzatę Kożuchowską spotkał wielki zaszczyt, ponieważ sam prezydent Polski Andrzej Duda dał jej serduszko na Instagramie, co oznacza, że polubił jej wpis. Co takiego dodała słynna aktora, że nawet głowa państwa „dała lajka”? Na fotografii artystka pozuje z książką autorstwa księdza Piotra Pawlukiewicza.

Jakiś czas temu Małgorzata Kożuchowska za pośrednictwem Instagrama dodała zdjęcie, na którym pozuje z książką pewnego księdza. Andrzej Duda wyraźnie polubił jej wpis i postanowił zostawić pod nim czerwone serduszko.

Andrzej Duda polubił zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska niedawno podzieliła się kolejnym wpisem na Instagramie. Nie byłoby w tym niczego takiego wyjątkowego, gdyby nie fakt, że zdjęcie polubił sam prezydent Andrzej Duda.

Na zdjęciu aktorka trzyma żółtą okładkę książki księdza Piotra Pawlukiewicza. Pozycja jest zatytułowana Życie. Instrukcja obsługi.

— Ksiądz Piotr Pawlukiewicz potrafił mówić prosto i z poczuciem humoru o najtrudniejszych sprawach. Umiał odpowiedzieć na każde pytanie, a jego mądrość dodawała odwagi i spokoju. Sięgnijcie po teksty księdza Pawlukiewicza. Odnajdźcie w sobie siłę i nadzieję na lepsze jutro… — napisała Małgosia w opisie do zdjęcia.

Widocznie jej słowa trafiły również do głowy państwa, ponieważ Andrzej Duda pod wpisem zostawił jej słynne instagramowe serduszko, które oznacza polubienie.

  1. Właśnie potwierdzili, wspaniała wiadomość dla fanów „Rancza”. Pozostało już tylko czekać do 16 grudnia, ukochany serial wraca na ekrany
  2. Ksiądz nie przyjdzie do domu, wymyślił nowy sposób na kolędę. Wierni oburzeni, chodzi o ich zdrowie
  3. Ksiądz więził ją przez 12 lat. 36-latkę poznał przez Internet, zaproponował posadę gosposi

Andrzej Duda na Instagramie

Andrzej Duda posiada dwa oficjalne konta na Instagramie. Jedno jest opatrzone jego imieniem i nazwiskiem, a drugie nazywa się prezydent.pl.

Na tym pierwszym publikowane są zdjęcia o charakterze bardziej prywatnym. Możemy na nim zobaczyć fotografie m.in. z kampanii prezydenckiej głowy państwa oraz nagrania, na których wypowiada się prezydent. Na niektórych z nich widać, że trzyma kamerę w swoich rękach i nie jest nagrywany przez osoby trzecie.

Drugie konto jest bardziej publiczne i przedstawia Andrzeja Dudę w charakterze naszego prezydenta. Możemy na nim zobaczyć zdjęcia ze spotkań głowy państwa z różnymi światowymi przywódcami. Udostępniane są tam również zdjęcia pierwszej damy, Agaty Dudy.

Polubienie zostawione pod wpisem Małgorzaty Kożuchowskiej jest o tyle ciekawe, o ile spojrzy się na listę osób obserwowanych przez Andrzeja Dudę. Znajdują się na niej bowiem tylko dwie pozycje: pierwsza dama oraz inne konto pod imieniem i nazwiskiem Dudy.

Andrzej Duda już nie od dziś jest znany ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu o prezydencie zrobiło się naprawdę głośno, kiedy założył konto na popularnej aplikacji TikTok. Jednak w sierpniu z niej zrezygnował.

A wam zdjęcie Małgosi podoba się równie mocno, co Andrzejowi Dudzie?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Andrzej Duda
fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska dodała zdjęcie z książką księdza Piotra Pawlukiewicza.

Andrzej Duda
fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Andrzej Duda postanowił zostawić jej serduszko, czyli „lajka”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Andrzej Duda (@andrzej.duda)

Prezydent był bardzo aktywny w mediach społecznościowych, szczególnie podczas kampanii wyborczej.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Koniec z rowerami w Warszawie. Dramatyczna sytuacja, wszystko przez dziurę w budżecie
  2. Pojawiło się ostrzeżenie. Od pierwszego „ataku zimy” dzielą nas godziny, Polacy powinni się przygotować
  3. Podczas programu „Sprawa dla reportera” nagle wpadł Zenek Martyniuk. Jaworowicz oniemiała, nie mogło się skończyć inaczej
  4. Agata Młynarska usłyszała diagnozę, choroba jest nieuleczalna. W ostatnich tygodniach jej stan się pogorszył, nie była w stanie pracować
  5. Już dziś tłumy ruszą do Biedronek w całym kraju. 2 produkty dostaniemy zupełnie za darmo
  6. Jak pies okazuje miłość? 7 znaków, dzięki którym poznasz, że pupil cię kocha
  7. Narzeczona Cristiano Ronaldo bez ubrań przed tysiącami fanów. Co za ciało, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródła: instagram.com, alaluna.pl

 

Poprzedni artykułKobieta urodziła dziecko. Kiedy pielęgniarka umyła niemowlę, zamarła. Na widok głowy dziecka kompletnie zdębiała
Następny artykułNiemal 45% młodych Polaków mieszka z rodzicami. Czy uważasz, że ceny mieszkań są przesadzone?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl