Andrzej Duda klęczy przed Marią Kaczyńską! Zostało znalezione wyjątkowe zdjęcie sprzed lat. Najprawdopodobniej fotografia została wykonana, gdy Andrzej Duda był jeszcze podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta i bliskim współpracownikiem Lecha Kaczyńskiego.

Andrzej Duda opublikował unikalne zdjęcie znalezione w archiwum fotograficznym Kancelarii Prezydenta. Na fotografii obecna głowa państwa klęczy przed żoną ówczesnego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wyjątkowa chwila została uwieczniona pomiędzy 2008 a 2010 rokiem.

Andrzej Duda klęczy przed Marią Kaczyńską

Wyjątkowe zdjęcie Andrzej Duda ujawnił w ubiegłym roku, tuż po rocznicy katastrofy smoleńskiej. Z tej okazji prezydent udzielił też wywiadu dla portalu onet.pl, gdzie w ciepłych słowach wspominał tragicznie zmarłą Pierwszą Damę.

– Można także powiedzieć, że była bardzo prostolinijna. Gdy coś jej się nie podobało, po prostu to mówiła, ale nigdy w sposób nieprzyjemny, tylko zawsze miało się wrażenie, że robi to z życzliwości, odbiór był taki, że chce pomóc — mówił prezydent.

Opowiedział też, że Maria Kaczyńska wzywała go do siebie, gdy chciała poradzić się w sprawie listów, które otrzymywała od obywateli. Często prosili oni o pomoc prawną, a Andrzej Duda ma przecież prawnicze wykształcenie.

Prezydent wspomina Marię Kaczyńską

Odnalezione zdjęcie, które prezydent zobaczył po raz pierwszy, zrobiło na nim ogromne wrażenie i wywołało wiele wspomnień. Andrzej Duda wzruszył się, przywołując w pamięci chwile spędzone w towarzystwie Marii Kaczyńskiej.

– Nie widziałem go wcześniej. Wzruszenie — napisał prezydent.

Wiele osób znających żonę Lecha Kaczyńskiego pamięta ją jako ciepłą i serdeczną osobę. Maria Kaczyńska angażowała się w pomoc charytatywną, obejmowała swoim patronatem wiele dobroczynnych akcji. Broniła nienaruszalności Doliny Rospudy, otrzymała statuetkę Mecenasa Polskiej Ekologii, angażowała się na rzecz profilaktyki onkologicznej, wspierała klinikę Budzik.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Andrzej Duda
twitter.com/AndrzejDuda

Prezydent Duda pokazał wyjątkowe zdjęcie z Marią Kaczyńską.

Andrzej Duda
instagram.com/prezydent_pl

Fotografia wywołała wzruszenie prezydenta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  2. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół
  3. Maria Kaczyńska zdobyła wykształcenie na uczelni w Sopocie. Sprawnie posługiwała się aż 4 językami
  4. Andrzej Duda na zdjęciu z 17-letnią córką. Kinga Duda wyglądała zupełnie jak mama
  5. Pochodzenie Braci Golec napawa ich dumą! Gdzie dorastali?
  6. Edyta Górniak jest na detoksie sokowym. Efekty tej diety są powalające
  7. Gwiazdor Polsatu przerwał milczenie po śmierci znanej polskiej aktorki. Jego słowa ściskają za serce

Źródło: polsatnews.pl

Poprzedni artykułJak się spakować w podróż? 10 mądrych i sprawdzonych wskazówek
Następny artykułPaweł Deląg i Katarzyna Skrzynecka byli kiedyś parą! Po rozstaniu aktorka zaprosiła go na swój ślub!
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.