Andrzej Duda opublikował na Twitterze zdjęcie, które zostało wykonane kilka lat temu. Kiedy internauci zobaczyli udostępnioną przez prezydenta fotografię, nie mogli wyjść ze zdumienia. Powód? Kinga Duda wyglądała zupełnie jak mama! Nie do wiary, że tak uderzające podobieństwo jest możliwe. 

Andrzej Duda jest wyjątkowo aktywny w social mediach. W przeciwieństwie do większości europejskich polityków polski prezydent nie zostawia prowadzenia swoich profili wyłącznie w rękach wynajętych specjalistów. Wręcz przeciwnie — Duda nie raz i nie dwa osobiście publikował zdjęcia i komentował posty innych użytkowników. Teraz polityk postanowił zrobić swoim obserwatorom kolejną niespodziankę i pochwalił się zdjęciem z córką, które powstało kilka lat temu. Nie uwierzycie, jak wyglądała kilkunastoletnia Kinga Duda. Z wiekiem staje się coraz bardziej podobna do Pierwszej Damy. W jakich okolicznościach została wykonana sensacyjna fotografia?

Jak wyglądał kiedyś Andrzej Duda?

Andrzej Duda kiedyś wyglądał zupełnie tak, jak dzisiaj. Prezydent ma naprawdę dobre geny! Jedyną znaczącą różnicą jest… sposób ubierania się polityka.

W przeszłości Andrzej Duda stawiał na wygodę i luz. Mimo że na oficjalnych spotkaniach i uroczystościach zawsze prezentował się bardzo elegancko, w sytuacjach nieformalnych zupełnie nie przywiązywał wagi do wyglądu. Od czasu kiedy został głową państwa, nieustannie musi dostosować się do wymogów etykiety. Z tego powodu już nie wypada mu pokazywać się w przetartych jeansach albo za luźnej bluzie dresowej. A co z Kingą Dudą?

Kinga Duda już w wieku siedemnastu lat wyglądała bardzo dojrzale jak na swój wiek. Na zdjęciu, które opublikował jej tata na Twitterze, szczególnie rzuca się w oczy łudzące podobieństwo do mamy. Agata Duda z córką są niemal identyczne! Kinga więc może spać spokojnie — za dwadzieścia lat będzie wyglądała równie dobrze, co Pierwsza Dama. 

Co robi Kinga Duda? 

Kinga Duda planuje rozpocząć karierę prawniczą w Stanach Zjednoczonych. Jak podaje magazyn Party, młoda kobieta zamierza wyjechać z Polski i poszukać szczęścia za oceanem. Nie wiadomo jednak, czy córka prezydenta emigruje na stałe, czy za jakiś czas wróci do kraju.

Dlaczego Kinga Duda chce wyjechać z Polski? Niestety — nikt poza najbliższą rodziną młodej kobiety nie wie, czemu podjęła tak zaskakującą decyzję. Możemy jedynie spekulować, że dziecku Andrzeja Dudy zależy na odpoczynku od etykietki córki prezydenta. Być może po prostu otrzymała ciekawą ofertę pracy, a może chodzi o zdobycie dodatkowych kwalifikacji?

Spodziewalibyście się, jak wyglądała Kinga Duda w wieku siedemnastu lat? Nie da się ukryć, że Agata Duda i jej córka są podobne jak dwie krople wody!

ZOBACZ ZDJĘCIA ANDRZEJA DUDY Z CÓRKĄ:

andrzej duda
fot. facebook.com/Kinga-Duda-1

Kinga Duda zawsze wyglądała bardzo dojrzale jak na swój wiek. 

andrzej duda
fot. youtube.com @Telewizja Republika

Andrzej Duda jest bardzo dumny ze swojej zdolnej pociechy. 

andrzej duda
fot. twitter.com Andrzej Duda

Andrzej Duda prawie się nie zmienił, za to jego córka wygląda zupełnie jak Agata Duda!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktor „Na dobre i na złe” zamieścił homofobiczny tekst na Twitterze! Tomasz Lis odpowiedział w mistrzowskim stylu
  2. Najbrzydsza księżniczka świata w historii. Gęste wąsy to dopiero początek
  3. Anna Świrszczyńska o mężczyznach: „Mam 60 lat, a mogłabym kochać równocześnie dwóch, trzech”
  4. Jak nosić spodnie moro? Stylizacje, które dodadzą ci pazura i nie odbiorą kobiecości
  5. To były ostatnie słowa córki Ewy Błaszczyk. Potem zapadła w śpiączkę

źródło: Party

Poprzedni artykułAneta Zając pokazała babcię, która walczyła w Powstaniu. Fani: „Jak dwie krople wody”
Następny artykułNie żyje Hanna Dunowska. Aktorka zmarła w wieku 60 lat
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.