Wczoraj, tj. 24 października pożegnaliśmy wybitnego, polskiego aktora Krzysztofa Kiersznowskiego. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzej Duda opublikował wpis na Twitterze, w którym pożegnał artystę. Użytkownicy skrytykowali głowę państwa, podając uzasadnione argumenty.

Śmierć Kiersznowskiego poruszyła cały kraj. Aktor jest kojarzony z wieloma wybitnymi postaciami polskiego kina, dlatego prezydent zdecydował pożegnać go oficjalnie. 

Andrzej Duda pożegnał Krzysztofa Kiersznowskiego. Polacy skrytykowali prezydenta

Wszystko wskazuje na to, że informacja o śmierci Kiersznowskiego okazała się szokująca nawet dla prezydenta. W swoim wpisie zawarł kilka cech, jakimi wyróżniał się aktor oraz przytoczył kilka jego ról.

 Odszedł Krzysztof Kiersznowski, znakomity twórca niezapomnianych kreacji aktorskich – Nuty w Vabankach, Wąskiego w Kilerze, i wielu innych. Człowiek wartości i refleksji, który na przekór przeciwnościom wykonywał swój zawód. Do ostatnich dni. Cześć Jego pamięci! R.I.P – napisał na Twitterze Andrzej Duda.

Chociaż to bardzo ładnie z jego strony, to internauci zarzucili prezydentowi hipokryzję i brak szczerości, przytaczając sytuację na granicy oraz brak reakcji polskich władz na informacje o śmierci ludzi, próbujących przedostać się na teren naszego kraju.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Co za obrzydliwy hipokryta!

Żal wspaniałego aktora i żal każdej osoby, która traci życie. Jeszcze ponad miesiąc barbarzyńskiego zakazu pomocy ludziom tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna,

Ogromna strata. R.I.P. Niech pan jeszcze pamięta, że dusze zmarłych przy granicy z Białorusią ważą tyle samo. R.I.P – piszą poirytowani internauci.

Co sądzicie o zachowaniu prezydenta?

Zobacz wpis:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cała w emocjach Jolanta Kwaśniewska nagle zabrała głos. Polacy wstrzymali oddech
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Fatalne wieści dla palaczy. Wkrótce cena paczki może wynieść ponad 20 zł

Źródło: twitter.com

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl