Andrzej Grabowski powiedział głośno to, z czym wielu Polaków w duchu się zgadza. Szczere słowa aktora powinno wziąć sobie do serca wielu z nas! Co takiego powiedział?

Znany i uwielbiany przez Polaków aktor słynie ze swojej bezpośredniości i wyjątkowo trafnych wypowiedzi. Aktor postanowił na głos powiedzieć, to, co wielu z nas myśli w głębi duszy. Andrzej Grabowski podzielił się z fanami myślą, która powinna wielu skłonić do refleksji!

Andrzej Grabowski: cytaty aktora

Gwiazdor słynie ze swojej otwartości i bezpośredniości. Choć kojarzony jest głównie z postacią mało rozgarniętego Ferdka Kiepskiego, jego kariera to o wiele więcej, niż rola w serialu komediowym. Andrzej Grabowski jest bardzo inteligentną i kulturalną osobą, która nie boi się mówić szczerze tego, co myśli.

Fakt, że został jednym z jurorów Tańca z Gwiazdami, przysporzył mu jeszcze więcej popularności i pokazał, że znacznie różni się od swojego bohatera z Kiepskich. Jego dowcipne i inteligentne wypowiedzi idealnie podsumowują nasze społeczeństwo! Szczególnie jeden cytat przypadł do gustu fanom Grabowskiego:

Oprócz wyższego wykształcenia dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie – miał powiedzieć niegdyś Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski o wykształceniu

Choć wyższe wykształcenie z pewnością pomaga w życiu, często zapominamy, że nie jest ono tym samym, co prawdziwa życiowa mądrość. Aktor zwrócił na to uwagę, mówiąc, że nasze wykształcenie choć ważne, z pewnością nie jest jedynym, co decyduje o naszej wartości. Choć w dzisiejszych czasach wszyscy gonimy za sukcesem i niemal każdy może pochwalić się wyższym wykształceniem, nie zawsze decyduje ono o tym, czym będziemy się zajmować, a już na pewno nie o tym, jakimi jesteśmy ludźmi.

Andrzej Grabowski, doskonale wie, o czym mówi – wielokrotnie opowiadał w wywiadach, że spotyka się z chamstwem ze strony widzów, którzy myślą, że w prawdziwym życiu również zachowuje się jak Ferdek z Kiepskich! Zgadzacie się z jego słowami? Wielu z nas powinno wziąć sobie jego wypowiedź do serca!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

andrzej grabowski
youtube.com @TVP VOD

Andrzej Grabowski powiedział coś, z czym wielu Polaków z pewnością się zgodzi!

andrzej grabowski
youtube.com @Andrzej Grabowski & Cedury

Aktor od lat boryka się z postrzeganie go przez pryzmat jednej roli.

andrzej grabowski
commons.wikimedia.org

Przyznaje, że denerwuje go chamstwo ze strony niektórych fanów.

andrzej grabowski
youtube.com @TVP VOD

Aktor zwraca uwagę na to, że poza wykształceniem, wielu przydałaby się lekcja dobrego wychowania!

andrzej grabowski
instagram.com/popularne

Zgadzacie się ze słowami aktora? Dają do myślenia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska przeżyli tragedię. „Prosimy o modlitwę”
  2. Agata Duda znów zachwyciła. Jej nogi do nieba i stylowa sukienka rozbiły BANK!
  3. Jak Anna Komorowska wyglądała w młodości? Pierwsza Dama na starych zdjęciach
  4. Metamorfoza Joanny Liszowskiej robi wrażenie. „Najpiękniejsza kobieta w Polsce”
  5. Pies przytula poduszkę ze zdjęciem swojego zmarłego brata. Będziecie płakać

źródło: newsweek.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.