Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Grabowski schudł! Aktor przeszedł spektakularną metamorfozę
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 20.02.2019 15:22

Andrzej Grabowski schudł! Aktor przeszedł spektakularną metamorfozę

andrzej grabowski katarzyna grabowska
fot. screen z youtube.com @NOWA TV

Andrzej Grabowski schudł! Uwielbiany przez Polaków aktor przeszedł sporą metamorfozę. Dlaczego zdecydował się na tak znaczną utratę wagi? Miał niezwykle istotny powód. Poznajcie szczegóły!

Niedawno miała miejsce premiera serialu Zakochani po uszy. Wśród obsady pojawił się m.in. aktor znany z roli Ferdynanda w Świecie według Kiepskich. Widzowie nie mogli nie zauważyć, że Andrzej Grabowski schudł – i to aż kilkadziesiąt kilogramów! Co sprawiło, że gwiazdor tak znacząco stracił na wadze? To nie jest efekt diety pudełkowej ani pracy z osobistym trenerem…

Jak Andrzej Grabowski schudł?

Andrzej Grabowski, jak poinformował portal se.pl, zdecydował się na redukcję wagi z powodów zdrowotnych. Przez wiele lat zmagał się z problemem otyłości. Niestety, żadne diety nie pomagały aktorowi: niechciane kilogramy prędko wracały z nadwyżką.

Ostatecznie Andrzej Grabowski zdecydował się na radykalny krok i rok temu przeszedł operację pomniejszenia żołądka. Szybko okazało się, że to był strzał w dziesiątkę!

– Zrobiłem tę operację, bo chciałem jeszcze pożyć. Miałem otyłość olbrzymią, to robiło się niebezpieczne. Wykluczało mnie z zawodu, z życia w ogóle, co u dużo gadać. Teraz czuję się znacznie lepiej. […] Próbowałem już wielu diet. I co z tego, że chudłem, jak po pół roku zaczynał się efekt jo-jo i znów miałem 140 kilo. Teraz chudnę, bo jem jak ptaszek – cytuje aktora portal se.pl.

Co robi Andrzej Grabowski?

Andrzej Grabowski ma wiele powodów do radości. Nie tylko poprawił swój stan zdrowia i otrzymał rolę w popularnym serialu. W zeszłym roku po raz drugi został dziadkiem – jego córka Zuzanna Grabowska, żona Pawła Domagały, powitała na świecie małą Basię.

Zakochani po uszy to nowy serial stacji TVN. Co ciekawe, w jedną z głównych ról wcieliła się młodsza córka aktora, Katarzyna Grabowska. Według portalu pomponik.pl Andrzeja Grabowskiego ogromnie ucieszyła wieść o wygraniu przez kobietę castingu. To pierwsza tak poważna propozycja w życiu Katarzyny, która do tej pory pojawiała się głównie w drugoplanowych rolach albo na deskach teatru.

Praca na planie tej samej produkcji na pewno pozwoli Andrzejowi i Katarzynie spędzić ze sobą więcej czasu. Młoda kobieta bez wątpienia korzysta z rad utalentowanego ojca, który zaraził ją miłością do grania.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

andrzej grabowski schudł

Andrzej Grabowski schudł kilkadziesiąt kilogramów. Jak mu się to udało?

andrzej grabowski schudł

Wcześniej aktor zmagał się ze znaczną otyłością, która zaczęła zagrażać jego zdrowiu.

andrzej grabowski schudł

Andrzej Grabowski zdecydował się poddać operacji pomniejszenia żołądka.

andrzej grabowski schudł

Dzisiaj aktor nie tylko lepiej czuje się we własnym ciele, ale przede wszystkim cieszy lepszym zdrowiem.

andrzej grabowski schudł

Obecnie Andrzej Grabowski występuje w nowym serialu TVN Zakochani po uszy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego koty otwierają szafki? Wszyscy właściciele to znają!
  2. Wymiary Ewy Farnej to marzenie kobiet. Ma idealne krągłości
  3. Prostownica i lokówka 2w1. Jak zrobić loki prostownicą?
  4. Włosy Małgorzaty Foremniak to marzenie kobiet. Warto się zainspirować

źródła: se.pl, pomponik.pl