Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Piaseczny pogrążony w smutku. Pożegnał wybitnego artystę, „do zobaczenia Mistrzu”, nie żyje legenda
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.11.2022 02:00

Andrzej Piaseczny pogrążony w smutku. Pożegnał wybitnego artystę, „do zobaczenia Mistrzu”, nie żyje legenda

Andrzej Piaseczny
fot. TRICOLORS/East News

Przekazano smutną wiadomość o śmierci wybitnego polskiego muzyka Jerzego Połomskiego. 89-letniego wokalistę pożegnało wielu przygnębionych fanów. Swoją wiadomość pozostawił również Andrzej Piaseczny.

Juror programu „Taniec z gwiazdami” zamieścił na swoim profilu na Instagramie wzruszający post, za pomocą którego postanowił ostatni raz zwrócić się do zmarłego dziś wokalisty.

Andrzej Piaseczny zareagował na odejście Jerzego Połomskiego

14 listopada, około godziny 19:00 zmarł znany i ceniony wokalista Jerzy Połomski. Gwiazdor ma na swoim koncie takie kultowe przeboje jak „Cała sala” czy „Bo z dziewczynami”. Jak przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową jego menadżerka Violetta Lewandowska, muzyk odszedł w jednym z warszawskich szpitali z powodu infekcji organizmu. Miał 89 lat.

Dzisiaj wieczorem w warszawskim szpitalu przy ul. Wołoskiej w Warszawie zmarł Jerzy Połomski. Był i niezwykłym artystą i niezwykłym człowiekiem. Wyjątkową osobowością. Wielki żal i wielka strata dla polskiej kultury – przekazała kobieta w rozmowie z PAP-em.

Teraz wybitnego gwiazdora postanowił pożegnać jego kolega po fachu Andrzej Piaseczny. Piosenkarz zamieścił wzruszający post, w którym po raz ostatni zwrócił się do legendy polskiej sceny.

Andrzej Piaseczny zwrócił się do zmarłego Jerzego Połomskiego

Wokalista dodał na swój profil na Instagramie zdjęcie wybitnego twórcy i postanowił zwrócić się do niego w kilku wzruszających słowach. Jednocześnie z pożegnaniem zaznaczył, że ma nadzieję, że kiedyś ponownie będzie miał okazję spotkać się ze swoim mistrzem.

-Panie Jerzy, Panie Jureczku… Bardzo proszę tylko tam w niebiesiech nie chować się w chórze. Do zobaczenia Mistrzu! – napisał na Instagramie Andrzej Piaseczny.

W komentarzach nie brak słów fanów, którzy podobnie jak piosenkarz są wstrząśnięci nagłą i niespodziewaną śmiercią legendy. Wszyscy nie kryją swojego żalu i smutku z powodu ogromnej straty.

„I znów u nas ciszej i smutniej…”

„Niech śpiewa gdzieś tam , gdzie wszystko jest cudem”

„Tak smutno , coraz więcej artystów występuje po tej drugiej stronie”

„Odchodzą najwięksi w historii muzyki, smutno” – czytamy w komentarzach na Instagramie pod postem Andrzeja Piasecznego.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi