Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Piaseczny wsiądzie na statek i wypłynie. Znamy sekretny plan piosenkarza, dopiero teraz o nim powiedział
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.09.2022 23:44

Andrzej Piaseczny wsiądzie na statek i wypłynie. Znamy sekretny plan piosenkarza, dopiero teraz o nim powiedział

Andrzej Piaseczny
fot. kadr z programu ,,ZET na Punkcie Muzyki”

Andrzej Piaseczny zorganizował dziś w swoich mediach społecznościowych spotkanie live, podczas którego wyjawił, jakie ma plany koncertowe na jesień. Okazuje się, że wiążą się one z wyprawą statkiem w rejs.

Muzyk bardzo aktywnie działa na Instagramie. Zebrał tam spore grono fanów: jego profil obserwuje niecałe 200 tysięcy osób. Zaledwie godzinę temu ujawnił tam swoje najbliższe plany.

Andrzej Piaseczny o andrzejkowym rejsie z koncertem

Fani piosenkarza, którzy pojawili się na podczas transmisji live, zadawali wiele pytań na temat najbliższych występów i planów zawodowych. Jedna z osób zapytała „A może koncert w Szwecji?”.

A może koncert na statku do Szwecji, bo to będziemy uprawiać. Taki koncert, który będzie rejsem andrzejkowym mamy w najbliższych planach – odpowiedział rezolutnie wokalista.

Okazuje się, że Piaseczny będzie jednym z muzyków, jacy zaśpiewają na andrzejkowym rejsie ze Świnoujścia do Szwecji.

Rejs organizuje firma Unity Line. Chętni wyruszą 26 listopada promem Polonia ze Świnoujścia do Ystad w Szwecji. Po południu na promie zaplanowano dwugodzinny koncert „Piaska„, później na scenie pojawi się GROMEE.

Wieczorem chętni będą mogli pospacerować po Ystad, by wrócić na kolację i dyskotekę, jaka ma trwać „do białego rana”. Niestety, Piaseczny nie znał jeszcze odpowiedzi na pytanie, gdzie można kupić bilety na wspomniane wydarzenie.

Pod koniec live’a uwagę widzów skradł kot Tadeusz, który postanowił wziąć udział w spotkaniu razem ze swoim opiekunem, wyraźnie domagając się uwagi i pieszczot.

Zobacz zdjęcia:

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James udzieliła pierwszego wywiadu po finale amerykańskiego „Mam talent!”. Co zrobi, gdy w końcu wróci do Polski?
  2. Niepokojące komentarze po występie Sary James. Amerykanie surowo oceniają młodą Polkę
  3. Nietypowy pogrzeb aktora „Barw szczęścia”. Chleb, sól, niespotykany obrządek i kapłani w słowiańskich szatach